Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

телепузікі

Алі Татар-заде
до Кримнашу багато понаїхало окупантів, як правило, їх видає те чи інше нарєчіє (це пишу спеціально для тих, хто стверджує що росіянський літ'язик остаточно переміг діалекти).
Але є й інші, діти телевізора, які говорять більш-менш правильно, як диктор під час озвучки американського фільма (самі роскіноартисти не такі - акають, гекають, шамкають, шепелявлять, бурмотять собі під ніс, наче їх відбирав логопед).
Ці телепузікі виразно смикаються від українизмів в мові кримчан (словом "пазвÒніт" вмєсто "пазванІт" можно довести до сказу - перевіряв особисто і з натхненням).
Часто вони влаштовують мовні війни, частіше поміж собою, коли одни кажуть що треба тільки лÒжить, другі - тількі класть, а треті - тільки лажИть, при чому викривають один одного в українизмі. Зараз їм почали наслідувати деякі місцеві, що доставляє подвійно.
Був свідком тролінга не менш ніж сотого рівня, коли два стихійних русиста з окупантів сперечалися, правильно свьОкла або свіклА: вирішили покликати в арбитри місцевого, який із спартанською незворушністю їм повідомив, що правильно буде буряк. Якби я не був русофобом, то слід було б їм викликати швидку. А ні, вибачте, ніатлошку.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1664162.html.
Tags: дебилы, крим, рассея
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments