Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

маса людей отруєних газом, кров і розгромлена зала суду

Ігор Мосійчук разом з Igor Lutsenko та 81 іншою особою.
16 хв ·
Увага!!! В першу чергу звертаюся до представників ЗМІ, громадських активістів та колег народних депутатів!
Майже всю ніч я провів в Святошинському суді м. Києва де суд обирає запобіжний захід лідеру Добровольчого руху ОУН Mykola Kohanivsky (Буревій). Від’їхав на годину додому перевдягнутися і тут бійня. Спецпідрозділ МВС пішов на штурм судової зали де Микола Коханівський, його адвокати активісти мирно очікували на продовження засідання яке має розпочатися зараз о 9.00. В результаті маса людей отруєних газом, кров і розгромлена зала суду. В усьому цьому винна суддя Миколаєць яка розглядає цю справу. Вона в порушення КПК припинила розгляд і поїхала до дому відпочивати не винісши жодного рішення хоча зобов’язана була розглянути клопотання захисту невідкладно. Бійню вдалося припинити лише коли до приміщення суду повернувся я і Ігор Луценко.
Наразі о 9.00 має продовжитися засідання суду для чого має бути визначена нова зала для його проведення, Коханівський, його захист, група підтримки мають переміститися туди і нарешті має з’явитися суддя.
Для того, щоб в Святошинському суді не виникло нове протистояння, не пролилася знову кров дуже важлива підтримка журналістів, активістів і народних депутатів!

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1670497.html.
Tags: аваков, менты, порошенко, піар
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments