Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Ситник та Холодницький винні Авакову гроші?

Volodymyr Boiko
Затримавши сина Авакова, директор НАБУ Ситник та керівник САП Холодницький не лише порушили домовленості з міністром внутрішніх справ, але й, скоріше за все, «кинули» Авакова на крупну суму грошей.
Нагадую, що кримінальне провадження за фактом розтрати коштів при закупівлі наплічників для потреб Нацгвардії було зареєстроване в 2015 році Головною військовою прокуратурою. Одним з доказів була оперативна відеозйомка, здійснена СБУ в кабінеті заступника Авакова Сергія Чеботаря, на якій була зафіксована розмова між Чеботарем і Аваковим-молодшим щодо поставки цих наплічників. Але Аваков, домовившись з Ситником і Холодницьким, у лютому-березні 2016 року організував піар-компанію в ЗМІ, у ході якої високооплачувані «громадські активісти» вимагали передати це провадження в НАБУ.
Урешті-решт, 30 березня 2016 року справу про «наплічники Авакова» забрало до себе Національне антикорупційне бюро України. Впродовж 1,5 року ніякі слідчі дій щодо сина Авакова не проводились, натомість Холодницький час від часу запевняв журналістів, що «у справі про «рюкзаки Авакова» прізвища Авакова не дочекаєтесь», оскільки Арсен Борисович та його син чисті перед законом, як сльоза немовляти. Ось, наприклад:
http://pl.com.ua/u-spravi-pro-ryukzaki-avakova-prizvishha-avakova-ne-dochekayetes-holodnitskij/
Навіть у квітні 2017 року НАБУ не тільки відмовлялось приймати та розглядати заяви про вчинення Аваковим кримінальних правопорушень, але навіть відмовлялось виконувати ухвали слідчого судді в разі, якщо суд зобов’язував НАБУ організувати досудове розслідування відносно міністра внутрішніх справ.
І як раптом концепція змінилась: НАБУ проводить обшук в Авакова-молодшого в сподіванні знайти сліди злочину, скоєного 3 роки тому, затримує його разом з Чеботарем, а Холодницький вже забуває про свої домовленості з батьком підозрюваного.
Незалежно від того, хто саме переконав «борців з корупцією» порушити свої зобов'язання перед Аваковим – президент України чи американське посольство – виникає закономірне запитання: а чи збираються Ситник і Холодницький повертати Авакову подяку за те, що вони впродовж 1,5 року саботували розслідування справи про «наплічники Авакова» та гарантували недоторканність сину міністра?Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1676386.html.
Tags: аваков, бойко, конспирология, менты, порошенко, сша, україна
Subscribe

promo don_katalan Грудень 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments