Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Справа Колмогорова

Igor Lutsenko
Щойно завершилася багатогодинна зустріч гурпи підтримки Колмогорова, Borislav Bereza і мене з Юрій Луценко. Генпрокурор за моїм зверненням вирішив особисто вникнути в усі обставини справи, що потребувало часу. Тому, власне, і стався перенос з сьогодні на понеділок - Генпрокуратурі необхідно було уточнити свою позицію в суді. За що однофамільцю спасибі.
На сьогодні є певний консенсус, що не може не радувати.
Далі пишу винятково від себе.
По-перше, з судовим слідством у справі є суттєві проблеми. Не було розслідування ролі самих потерпілих - правоохоронці не вияснили, чи є вони колаборанти. А нагадаю, зараз потерпілий сидить у Росії і виходить звідти винятково скайпом. Погодьтеся, не вияснити, чи пособників він терористів, чи ні - це важливо.
Також результати службового розслідування (котре визнало, що Колмогорова діяв правильно), не було враховано судом. Врешті, суд повідмомляв у проведенні додаткових експертиз балістики. Є підстави сумніватися у тому, що на наявних експертних висновках можна взагалі щось вирішувати.
Не було встановлено повністю, хто з військовослужбовців де стояв під час стрільби.
По-друге, у нас зараз найкраща перспектива - це повернути справу на судовий розгляд у апеляційну інстанцію. І там уже ретельно провести судове розслідування. Це найшвидший шлях, за КПК.
Після скасування у касації вироку у 13 років, захист може клопотати про зміну запобіжного заходу.
Так що позитивна перспектива є.
Це значить, що ми усі потрібні в понеділок, 11:00, Пилипа Орлика, 4.
=================

З коментарів - зауваження Volodymyr Boiko

Volodymyr Boiko Ну, якщо матеріали кримінального провадження, в якому давно завершено досудове розслідування, вирішив вивчити такий фахівець у галузі права як Юрій Луценко, можна не сумніватись у результаті. От тільки незрозуміло, як Юрій Віталійович вивчатиме матеріали провадження, якщо вони знаходяться у Вищому спеціалізованому суді, де розглядається касаційна скарга засудженого - він викличе суддів до себе чи сам поїде в суд читати справу? І, головне, в якому процесуальному статусі він хоче "вникати" - він був процесуальним керівником чи він зараз підтримує обвинувачення у Вищому спеціалізованому суді?
---
.
.
.
Volodymyr Boiko Igor Lutsenko На даній стадії кримінального провадження думку адвокатів та прокурорів може вислуховувати виключно колегія суддів Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ. Те, що коїть генеральний, прости господи, прокурор - це злочин проти правосуддя та зловживання службовим становищем на користь третьої особи


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1676924.html.
Tags: ато, бойко, донбасс, лугандония, маразм, менты, подонки, порошенко, прдоны
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments