Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Мертвечук быкует. Оно уже себя хозяином Украины считает?

В аеропорту “Київ” люди у масках напали на журналістів, які знімали приліт Медведчука з Росії


</div>

Сьогодні ввечері біля VIP-терміналу аеропорту “Київ” люди у масках і балаклавах, які постійно охороняють прильоти й вильоти Віктора Медведчука, напали на знімальну групу програми “Схеми”.
“Біля віп-терміналу аеропорту Київ люди які постійно охороняють прильоти і вильоти Віктора Медведчука, люди в масках і балаклавах перешкоджали нашій законній журналістській діяльності. Били ліктями, штовхали, робили підніжки, у оператора двічі вибили камеру з рук”, – повідомив журналіст Михайло Ткач.


За словами Ткача, журналістське авто з реєстратором заблокували аби завадити зняти приліт літака Віктора Медведчука з Росії в виход з терміналу.


За словами Ткача, журналістське авто з реєстратором заблокували аби завадити зняти приліт літака Віктора Медведчука з Росії в виход з терміналу.
Нагадаємо, нещодавно народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Дмитро Лінько заявив, що українські політики літають до РФ лише з метою отримання вказівок.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1680066.html.
Tags: коллективное х%№ло, медведчук, подонки, порошенко, прдоны, х%№ло
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 114
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment