Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Москаль хоче рейдернути замок Паланок


Андрій Балога
Сьогодні голова Закарпатської ОДА розпочав процедуру рейдерського захоплення найголовнішого надбання нашого міста - замку Паланок.
Як завжди в таких випадках, все зроблено всупереч законам, праву і здоровому глузду. Як би це абсурдно не звучало, але пан Москаль хоче це зробити шляхом внесення змін до розпорядження Представника Президента України в Закарпатській області від 1992 року, фактично оголосивши себе правонаступником цього давно скасованого інституту влади. Виявляється, Заслужений юрист України не знає, що після 1992 року в Україні з'явилася Конституція, нові закони, які забороняють йому, як монарху, забирати і дарувати замки.

Хочу нагадати пану Москалю, що замок Паланок знаходиться в місті Мукачеві, а не в Чернівцях, і є власністю громади нашого міста. Ним володіли монархи та імперії, але ніколи - заслані самозванці і шахраї.
І на останок хочу нагади всім завойовникам-невдахам з комплексом Наполеона, що Мукачівський замок не можливо забрати у громади без її рішення. А такого рішення ми ніколи не приймемо


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1681074.html.
Tags: балога, москаль, мукачево, рейдеры, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment