Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Велике скотство телеканала 1+1

Є така передача на 1+1 - Голос діти.

І діти відповідають їй взаємністю. Дивляться, коротше. І переживають за виконавців так, що від екранів не відірвати. А з ранку в школі обов'язково обговорюють виступи, голосування та перспективи на перемогу в програмі. Шоу (як для дітей) гарне.
Але є маленька дрібничка, яка все гарне перевертає в свою протилежність. Шоу починається в НЕДІЛЮ о 21 годині а закінчується в 23:10. А зранку в школу. В результаті кожного понеділка маємо невиспаних дітей. Проблема.
Вважаю, що такий час виходу шоу "Голос діти" просто провокація і знущання над нами.
Рейтинги шоу під катом:
=========
Програма продовжує залишатися найбільш рейтинговим телевізійним продуктом осіннього сезону на українському ТБ. Також третій епізод проекту став найкращою програмою неділі.
Рейтинг програми за аудиторією 18-54 (Україна) склав 8.6%, за 18-54 (50К+) - 7.6%, частка, відповідно, 22.3%/21.1%. Порівняно з другим епізодом, рейтинг програми "Голос.Діти-3 "по Україні (18-54) збільшився на 16%, а по 18-54 (50К+) - на 23%.
Програма продовжує нарощувати аудиторію, збільшуючи відрив від конкурентів у слоті. Більше читайте тут: https://tsn.ua/glamur/golos-diti-3-na-1-1-vstanoviv-noviy-rekord-telepereglyadu-787499.html


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1692642.html.
Tags: діти, піар, свинство, україна
Subscribe

promo don_katalan Грудень 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments