Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Розборки між СБУ, ГПУ і НАБУ відбудуться в США

Rostyslav Demchuk разом з
Розборки між СБУ, ГПУ і НАБУ відбудуться в США
Після того, як генпрокурору Юрію Луценку вчора остаточно зірвало дах, директор НАБУ Артем Ситник вирішив не чекати коли той прийде до тями і першим рейсом вилетів до Вашингтона. У столиці США на пана Ситника вже чекали його гоколеги із Федерального бюро розслідувань (ФБР).
Відтак слідчі ФБР довідались в деталях про зрив Службою безпеки України і Генпрокуратурою восьми (8 !!!) спецоперацій, які НАБУ спільно розробляли з ФБР.
Наразі нам відомо лише про одну зірвану операцію під прикриттям. Це справа щодо корупційних схем і хабарництва в системі Державної міграційної служби України. Інші сім запланованих спецоперацій під прикриттям НАБУ вирішило припинити після втручання в роботу спецоргану СБУ та Генпрокуратури.
За масштабами скоєних Службою безпеки і Генпрокуратурою збитків Україні - випадок безпрецидентний в історії спецслужб. Аби зрозуміти і вивчити те, що сталося, Ситник і його американські колеги очікують прибуття до Вашингтону керівника спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назара Холодницького. Віддуватися за викрутаси Юрія Луценка від Генпрокуратури прилетить заступник генерального прокурора Євген Єнін.
Оскільки професійне протистояння українських спецслужб переросло в політичне і міжнародне - до розв'язання цього резонансного конфлікту залучено ще й міністерство закордонних справ України. Його в Сполучених Штатах представлятиме посол України в США Валерій Чалий.
Наразі тяжко сказати, яких результатів досягнуть ці перемовини, адже з кожним днем поведінка Юрія Луценка і Петра Порошенка стає все більше непередбачувана і непрогнозована. Зрозуміло одне - керівництво держави невпинно підриває міжнародну довіру до України і знищує її репутацію в очах цілого світу.Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1693561.html.
Tags: менты, порошенко, сша, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments