Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Святий Миколай навідав

Тарас Чорновіл

Трохи набігався та наїздився за минулі дні, сьогодні лише зранку до церкви й надалі увесь день без ефірів, круглих столів чи доповідей. Тьфу-тьфу, щоб не наврочити... До вечора маю шанс не вилазити з дому, а отже трохи часу присвячу й фейсбуку. Бо давненько сюди не навідувався. Тож трохи поділюся своїми рефлексіями на події останнього часу, які відверто зачіпали за живе, а випустити назовні емоції не встигав.
Перше - цілком особисте. Думав, що цього року мене святий Миколай не навідає (так склалося). Та ні - прийшов навіть зарання і приніс тугенький конверт з повісткою в рідний Дарницький районний суд, де мене звинувачують у образі честі й гідності (ну не в розкраданнях же чи корупції!). А чому цей додатковий "менінгіт на задницю й геморой на голову" називаю подарунком і ще й без жодних лапок? Бо ж "ображений" хто! Відвертий сепарюга, колишній журналіст цілком проросійського "17 каналу", засуджений до 9 років ув'язнення за підтримку терористів-сепаратистів дехто Дмітрій Васілєц. Хто забув, то це якраз його та ще одну мерзоту Тімоніна судили в Житомирській області й 28 вересня цього року суд першої інстанції виніс обом вирок та присудив 9 років ув'язнення.
Ця тварина, яка насміхалася з усього українського, вихваляла беркут за розправу над майданівцями, потім їздила до захопленого Донецька налаштовувати там медіа-ресурс "Новороссія", на суд раптом нап'ялила на себе вишиванку, згадала українську мову й заявляла, що воно, бач, патріот-правозахисник, над яким чинять політичну розправу. Мабуть згадало, як колись купа наших доморощених "тіпа патріотов" на чолі з Монтянихою, але й за участі професійних червоно-чорних прапороносців захищали ще одного "патрійота" Коцабу. Він, до речі, вже на волі й обливає нас брудом та влаштувався на той самий 17-ий. Входить до числа основних захисників цих двох типів. От і забаглося цьому Васільцу робити собі образ жертви, в надії, що "обурена світова прогресивна громадськість" вплине на апеляційну судову інстанцію.
А моє обурене висловлювання в ефірі, що ті, хто кричали "Путін пріді!" - мають нести відповідальність, явно їхнім адвокатам не сподобалося. Тому 26 грудня з 9.30 деякий час проведу в залі засідань Дарницького районного суду на Кошиця, 5а. До речі, буду радий бачити представників телеканалів, яких ця наволоч за патріотичні сюжети про Революцію Гідності та мужність наших героїв у війні проти російських агресорів разом із ще однією поганню Шарієм удостоювала "премії імені гебельса". Пригадую, що таку "відзнаку" від цих сєпарів приліплювали й каналу "1+1".
А для мене направду це подарунок. Якщо така погань зі мною хоче судитися, значить усе роблю правильно. Між іншим, Саакашвілі, Лєщенка, Наєма їхні поки що ще несуджені соратнички якраз дуже шанують і красиво висвітлюють спільно зі "Страна.ua", "НьюсВан", а тепер уже й ЗІК, який дуже гармонійно влився в цю компанію.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1700301.html.
Tags: монтян, подонки, україна
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments