Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Чому Ківа?!?


Rostyslav Demchuk
Я не можу зрозуміти ті телеканали й інші медіа, які освітлюють вбиство Ірини Ноздровської і запрошують для коментування цієї трагічної події Іллю Ківу. Навіть поважне ЗМІ - Радіо Свобода не погребувала запросити на ефір цього комічного персонажа. Навіть формально: хто він такий щоб вкидати в інформпростір якісь безглузді версії щодо цього резонансного вбивства? Ілля Ківа - колишній радник Арсена Авакова, лідер соціалістичної партії України і, нарешті, голова профспілки МВС. Але ж Ілля Ківа не є криміналістом з досвідом оперативно-розшукової роботи!

І що ми чуємо від цього горе-слідчого? Перша озвучена ним версія - може це ще і не тіло Ірини. Друга версія - впала, або зіштовхнули з мосту. Як, роздяглася до гола, перерізала собі сонну артерію й нанесла більше десяти смертельних ножових ударів? Ну, зрозуміло, Іллю Ківу рідко можна було побачити в адекватному стані. Але для чого ведучі запрошують цього ідіота, даруйте, на такі чутливі і резонансні теле-радіопрограми? Адже є очевидним, що Ілля Ківа дезиніформує суспільство. Питання, зумисно, чи по своїй вродженій дурості? Чи, може, його навмисно запрошують на ефіри в якості інструмента для дезинформації?

Іще одна важлива деталь від експерта-кримінолога, про яку Ілля Ківа вочевидь не знає. Затонуле людське тіло в крижаній холодній воді ніколи не спливає на третій день. У крижаній холодній воді воно може знаходитись на дні до весняних повіней. Як Ірина виявилася у воді, поки неясно. Відомо тільки, що тіло загиблої спиралося на велику гілку і частково виступало з води. Випадково чи ні - сказати складно. Не виключено, що вбивця або вбивці спеціально підставили гілку, щоб труп якнайшвидше був знайдений. Деяка частина одягу була знайдена неподалік мертвого тіла.

(Далі буде).

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1709168.html.
Tags: беспредел, дымер, мажоры, менты, україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan Грудень 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments