Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Ю.Павленко отримав посаду "за правильні свідчення" у справі Тимошенко - Г.Москаль

КИЇВ. 12 серпня. УНН. Екс-міністра у справах сім'ї, молоді та спорту Юрія Павленка призначили Уповноваженим Президента з прав дитини "за правильні свідчення" у справі Юлії Тимошенко в суді. Таку думку в ексклюзивному коментарі УНН висловив народний депутат від фракції НУ-НС Геннадій Москаль.

"Ви що не бачите, що ті всі моральні виродки, які пішли по квоті Ющенка, як вони в суді свідчили? Що у вас є сумніви, що і всі інші не отримають посади, після правильного свідчення в суді і прокуратурі? Втопи ближнього свого і сам випливи - за таким принципом вся команда Ющенка і там (при владі – Ред.) заважала працювати і в кінці показала, що це не було команда, а просто команда моральних виродків. Я б їх по-іншому, не назвав", - наголосив співрозмовник агентства.

Джерело:  УНН

=============

Нагадую: Кум Юща по указу Овоща становится главным по ЮЮ в Украине
Tags: тушки, янукович
Subscribe
promo don_katalan Грудень 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment