Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Мертвечук, х%№ло і порошенко

Петро Олещук
10 січня президент П. Порошенко несподівано оприлюднив у себе на сторінці у ФБ фотографію зустрічі з українськими представниками у «Тристоронній контактній групі» в Мінську, яка начебто була проведена з питання обміну полонених.
Власне, це повідомлення викликає масу питань. Наприклад, що такого особливого у зустрічі президента з власними представниками, яких він же сам і делегував до ТКГ. Що це за така особлива подія? Що вони могли обговорювати? І що у цьому обговоренні особливого?
Ну, і ще одне питання. Ті, хто уважно роздивився фото зустрічі, не міг не відзначити відсутність на ній одного з представників України у «контактній групі» - В. Медведчука, якому президент, власне, і делегував раніше вирішення питання обміну полонених. Повертаючись до проведеного в останні дні 2017 року масштабного обміну полонених, слід відзначити, що він зіграв значну роль в тому, щоб цей захід пройшов успішно.
Так от, відсутність Медведчука на зустрічі з Порошенком в АП 10 січня, як виявляється, пояснюється досить просто. Саме цього дня, 10 січня, за інформацією російських ЗМІ (а згодом - і вітчизняних), відбулася чергова зустріч у форматі «Путін-Медведчук».
До речі, варто нагадати, що не так давно П. Порошенко «анонсував» продовження перемовин щодо обміну полонених саме 10 січня. Хоча представник ОБСЄ М. Сайдік раніше повідомляв, що Тристороння контактна група збереться у Мінську лише 18 січня 2018 року. То що ж мало відбутися саме 10 січня і що мав на увазі президент П. Порошенко?
Схоже, що мова була саме про чергову зустріч Путіна та Медведчука. Але в Адміністрації Президента в останній момент вирішили, що для них – це не надто потрібний інформаційний привід. Тому вирішили здійснити, говорячи професійною мовою, «інформаційне перехоплення» - згенерувати «інформпривід», що мав «перекрити» основну подію.
Очевидно, президент Порошенко намагається приховати участь Медведчука у переговорному процесі щодо обміну полонених. З одного боку, він йому, очевидно, потрібен. З іншого боку – він не дуже хоче «світити» Медведчука в якості основного переговорника. Нарешті, він хоче одноосібно «збирати лаври» від кожного успішного звільнення заручників. Тому в АП намагаються старанно «замаскувати» участь власного «комунікатора» між Банковою та Кремлем. Проте це не зменшує важливості деяких фактів. Наприклад, того факту, що нинішня формула («всі на всіх у декілька етапів»), за якою де-факто здійснюється обмін, була розроблена і запропонована саме Медведчуком. Ну, і сам президент періодично мимоволі проливає світло на перебіг процесу, коли говорить про «відновлення переговорів 10 січня». Завдяки витоку інформації через зарубіжні ЗМІ, ми тепер знаємо, які саме переговори Порошенко мав на увазі, і хто з ким про що домовлялись.
Нам же залишається лише гадати, які політичні рішення нас можуть чекати в результаті зустрічі Путіна і Медведчука?
P.S. 11 січня Путін зробив свою заяву про “повернення техніки”.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1712951.html.
Tags: ато, конспирология, медведчук, подонки, порошенко, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments