Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

«Пропозиції» Путіна щодо кораблів ВМСУ з Криму, або «Іноді сигара це просто сигара»

Andrii Klymenko
Імпровізація «жесту доброї волі» Путіна щодо повернення Україні захоплених під час окупації Криму кораблів ВМС України, викликала хвилю коментарів - військових, технічних, геополітичних, фінансово-економічних та просто забавних. Всі, хто пару днів назад бурхливо коментував обмеження швидкості авто до 50 км / год, перекваліфікувалися в військово-морських експертів та/або шукали в черговому путинському пасажі якусь утаємниченість.

Астанавітєсь, колеги! «Іноді сигара - це просто сигара» (З. Фрейд). Все набагато простіше.

Через кілька тижнів вступлять в силу нові санкції США проти РФ (екстериторіальні). В першу чергу вони торкнуться політичної та бізнесової верхівки РФ. Всі вони - власники дуже хороших яхт. Уявіть собі, скільки десятків величезних і мегадорогих яхт у російських вождів, вождиків і олігархів.

У холодну і штормову на Чорному морі пору року - приблизно 6 місяців - ці яхти зимують в теплих середземноморських краях. 53-метрова "Чайка" (CHAYKA, IMO: 9544619, фото 1), що належить Підприємству по поставкам продукції Управління справами президента РФ та за повідомленнями наших читачів обслуговує президента РФ. В різні роки зимувала в грецькому Лаврионі або хорватському Спліті.
52-метрова UNITY (IMO: 1010181, фото 2), приписувана народними інтернет-чутками прем'єр-міністру РФ, регулярно зимує в італійському містечку-марині Імперія біля Сан-Ремо.

Але це яхти перших осіб, їм треба влітку бути в Сочі. А яхти олігархів цілий рік базуються в Середземному морі...

І ось у разі нових санкцій виходить халепа - за кордоном можуть заарештувати яхти, а порт Сочі взимку, м'яко кажучи, не краще місце для дорогих яхт.
У цьому санкційно-кліматичному контексті Балаклавська бухта в Севастополі - ідеальне місце. І з точки зору особистої безпеки - теж. Але там базується морської прикордонний загін ФСБ - кораблі, причали, казарми, майстерні. Всього лише 16 березня 2017 по запрошенню прикордонного управління ФСБ по Криму, керівник військового відділу Сімферопольської і Кримської єпархії протоієрей Кротков і протодиякон Дикань звершили чин освячення основного корпусу, КПП, санітарної частини, їдальні і спортивного залу морських прикордонників ФСБ в Балаклаві.

А вже за півроку «уряд» Севастополя раптом передав прикордонному управлінню ФСБ по Криму 19 будинків і землю в Інкермані. А що ж тільки-но обладнана прикордонна база в Балаклаві?

Увага! Там раптом за особистим дорученням президента готують нову концепцію розвитку. В її основі буде реставрація існуючих і спорудження нових об'єктів, зокрема, «багатофункціонального громадського центру» і яхтового судноремонтного комплексу (!). Для цих цілей будуть залучати інвесторів (читай - власників яхт). За межі Балаклави буде виведено дробильне виробництво рудоуправління (це величезні кар'єри і фабрика, що належали до окупації "Смарт-груп" п. Новінського, а кому зараз - не вивчав...).

Так ось. У другій половині грудня 2017 всі прикордонні кораблі вже переведені з Балаклавської бухти в головну бухту Севастополя. І приткнулися хто де як бідні родичі, тому що в зв'язку з передислокацією морської прикордонної охорони виник дефіцит причальних стінок ... Частину з них, і чималу, займають військові трофеї - кораблі ВМСУ ...

Все зрозуміло. І ніякої геополітики. Забирайте ваш металобрухт, бо він займає багато місця, якого не вистачає для кораблів морської охорони, тому ще в Балаклаві тепер будуть базуватися яхти російської "еліти"... Геополітику на цій простій операції будують не окупанти, а наші політики, чиновники та експерти... «Іноді сигара - це просто сигара» (З. Фрейд).
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1713391.html.
Tags: коллективное х%№ло, конспирология, крим, подонки, прдоны, рассея, санкції, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments