Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

...історія траншу

Yury Kolesnikov додав 4 нові світлини.
ПО-ПОРОХОБОЧУ, З ВАШОГО ДОЗВОЛУ...
.
В мережу злили начеб-то інфоормацію по оперативній розробці ФСБ «Лоліта». Суть в тому, що там кілька заяв, написаних (начеб-то) рукою Петра ПОРОШЕНКА. Для початку, УВАЖНО прочитайте, про що вони!
.
А тепер, як нащадок НКВСників, колишній (1992-1996 рр) УНСОвець, учасник і співучасник багатьох «історичних подій», спробую пояснити: що це, звідки це і про що це. По-перше, оперативна розробка це НЕ АГЕНТУРНА СПРАВА! Про наших Юлю і Вітю, ФСБ, якщо захоче, покаже саме їх. Оперативна розробка — це такий собі протокол про намір. По-друге, це, зазвичай про групу осіб. Це своєрідний оперативний невод, на якому обозначено: яка рибка бажана, але тягне він все, що зачепить.
.
Йдемо далі, в оперативну розробку Петро ПОРОШЕНКО потрапив після втечи до РФ колишнього посла України в Німеччині, Сергія ФАРЕНИКА. В Москві ФАРЕНИК (сторінка: https://www.facebook.com/profile.php?id=100002017505920&fref=ts) перебував на посаді радника ПУТІНА, а потім — працював викладачем МДІМО.
.
В обмін на притулок, Сергій ФАРЕНИК дав покази на ВСІХ без винятку людей зі свого оточення — с ПОРОШЕНКОМ, до речі, вони були на «ти». В оперативну розробку «Лоліта», серед інших потрапили: Юлія ТИМОШЕНКО, Віктор БАЛОГА та НАШе все Віктор ЮЩЕНКО. Потім — думка моя і на безпомилковість не претендує — по двох з них точно відкрили вже агентурні (!) справи. Як косвений доказ привожу два факти: підготовку документів по ЧФ у 2009 році, перемовини про долю Криму, замасковані під «газові» та факт приведення до влади Віктора ЯНУКОВИЧА.
.
Нагадую, що саме розміщення ЧФ дало можливість провести окупацію півострова та почати війну. 2010 року, перше що зробив ЯНУКОВИЧ — подовжив термін перебування ЧФ РФ у Криму. Але документи готувала група ТИМОШЕНКО і робила вона це за прямою одностайною згодою Президента ЮЩЕНКА. Роззброїв армію, до речі, саме він!
І хай він не «бла-бла-бла» нам тепер красиво. Його слова лайна собачого не варті. Особливо з огляду на те, що євротранш 2005 року у 300 лямів євро пішов на рахунки саме йому. Розпорядником траншу був, кому цікаво — Сергій ФАРЕНИК. Сумніваєтеся — перевірте офіційним запитом до Євробанку та МВФ. Вони ж назвуть того, кому пішли кошти насправді. А потім задавайте запитання Петру та Віктору ЮЩЕНКАМ. І Катю КЛЕЕР не забувайте. Ще та «бізнес-леді».
.
Якщо потрібні кому додаткові подробиці — звертайтеся. Я один з небагатьох, кому ФАРЕНИК перед втечею до Москви сповідався. І єдиний зі сповідальників журналіст за фахом. Ще по темі — смерть Олександра ЗИНЧЕНКА (співвласник ІНТЕР) — це теж історія траншу. Хто зацікавиться ознаками його «заготрення онкозахворювання» — не дивуйтеся тим ознакам. Так — це Po-210. Просто у ЛИТВИНЕНКА було передозування, тому і виявили уражаючий агент.
#LOLITA #лоліта #лолита


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1714330.html.
Tags: #lolita, #лолита, #лоліта, корчинський, порошенко, радиоактивность, тимошенко, україна, х%№ло, янукович
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments