Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Чотири роки тому

Volodymyr Boiko
Чотири роки тому охоронці кримінального авторитета «Чеби» (Олексія Чеботарьова) викрали з Олександрівської лікарні двох учасників акцій протесту – Ігоря Луценка та Юрія Вербицького. Ігорю після катувань вдалось виповзти з лісу, де викрадачі кинули свої жертви, а Юрій не зміг через поламані кістки й замерз.

Вже в квітні 2014 року слідство знало прізвища всіх безпосередніх учасників злочину, але досі жодного вироку по справі немає. Ба більш того, за чотири роки слідчі та прокурори Департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури так і не спромоглись встановити, хто саме зі співробітників Міністерства внутрішніх справ України здійснював у січні 2014 року негласні слідчі дії відносно Ігоря Луценка та передавав викрадачам інформацію про його пересування, хоча достеменно відомо, що такі НС(Р)Д проводились і були на клопотання ГУ МВС України в м.Києві санкціоновані суддею Апеляційного суду м.Києва Глиняним.

Тож залишається лише чекати, коли, нарешті, буде ліквідований цей Департамент Генпрокуратури й справу про викрадення Луценка та Вербицького прийме до свого провадження притомний слідчий.

витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань, куди було внесено повідомлення про викрадення 21 січня 2014 року
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1718257.html.
Tags: бойко, майдан, менты, прдоны, траур, україна, янукович
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment