Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Участь Петра Порошенка в Давоському форумі спонсорували люди з "Кремлівського списку"?

Rostyslav Demchuk
Овва! Участь Петра Порошенка в Давоському форумі спонсорували люди з "Кремлівського списку" ?

Кажуть, що Всесвітній економічний форум в Давосі, це таке місце, де можна увійти в історію, а можна й добряче вляпатись у неї.

Схоже, що Петро Порошенко в Давосі вляпався. І, причому, двічі. Перший ляпас він одержав від директора-розпорядника МВФ Крістіни Легар, яка відмовила президенту в наданні чергового кредитного траншу. А інший ляп випірнув сьогодні.

Хто стежить за моїми публікаціями, мабуть,звернув увагу на тойфакт, що одним із головних спонсорів участі Петра Порошенка, усієї української делегації та гостей в Українському сніданку був російський "Альфа-Банк".Ну, здавалося б, і що такого, українська філія російського "Альфа-Банку" проспонсурувала український захід в Давосі? І так би й лишився цей момент непоміченим, ябки ж не ті кляті Сполучені Штати Америки. Сьогодні США оприлюднили список росіян, які є небажаними у Сполучених Штатах. І ой, лишенько! Й тут підстава і зрада :). В цьому "чорному списку" опинилися фінансові спонсори Петра Порошенка!

Співвласник і глава Наглядової ради консорціуму "Альфа-Груп" Михайло Фрідман, акціонер "Альфа-Груп" Герман Хан і представник консорціуму Петро Авен, будучи наближеними до російського Президента Володимира Путіна, внесені в так званий "Кремлівський список", складений в США з метою введення по відношенні таких осіб санкцій.

Ох і невдало розпочався нинішній рік для президента України: як не Мальдівський скандал, так відмова МВФ надати наступний транш Україні... І ось на тобі ще одна неприємна несподіванка - спонсори президента України в знаходяться в "Кремлівському списку" 🤨

Петро Олексійвич не бажає поповнити той список своїм іменем і прізвищем? ☺️


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1723034.html.
Tags: коллективное х%№ло, медведчук, порошенко, прдоны, рассея, санкції, сша, україна
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments