Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Ще з окупованого Криму. Про вибори х%№ла

Яна Дубинянская
Вчора
Ну вот, теперь моя лента поет в один голос, что россияне (и заодно крымчане) таки-да в едином порыве выбрали Путина. Реальные толпы, воодушевление, вот это все.
Ну блин. На всех уровнях по цепочке требовали явку. Каждый мелкий начальник за это отвечал. Куча средств была вбухана в то, чтобы на "выборы" пришли все те, кому по большому счету пофиг. Просто потому что если не прийти, то мало ли что. А так - зашел, галочку поставил, и день свободен. А чтобы снять на картинку воодушевление, достаточно пары-тройки идиотов, их всегда хорошо видно.
Те, кому пофиг - социологически очень подвижная переменная, а не данность.
Фальсификации, разумеется, тоже были, и на всех уровнях. Ибо дофигища людей на местах отвечали уже за нужный процент.
И я удивляюсь, что за привычка - на четвертом году войны все еще безоговорочно верить Путину?
====================
Алі Татар-заде
слава поки що безіменним героям Криму. Вони відзавтра будуть звільнені, принаймні так їм погрожували, за те що не пішли на вибори фюрера. Серед них є навіть дуже високопоставлені, ще з минулого українського часу. Ніхто не вимагав від них цього вчинку, ніхто не координував. Це був власний вибір, дійсно від слова "вибір". Деяких навіть я вважав збоченцями, зрадниками, прилипалами. Але вони це зробили. Кожен - сам. Кожен чудово знав, у що йому це вийде, звільнення - то найменша з загроз. Їх сотні. Моя повага, і знимаю капелюха.
-------
19 березень
по Криму вчора (і навіть наступного дня зранку!) по всіх глухих містечках колесіли машини "виборців" з Уренгоя із так званою каруселлю. Рожи та імена записані, і то все піде свого часу на трибунал. Оригінали доказів в Україні на материку, в надійному місці.
-------
18 березень·
там де я зараз, два "учястка" з виборів фюрера.
Зранку перед кожним зігнали дитячі колективи, музику, фоно - для створення настрою.
Співають кожну другу пісню про фюрера (називаючи його по імені - і по прізвищу), кожну першу - про спасіба шта крим вірнулся дамой.
Виступаючих, разом з техобслугою, педколективом і батьками - більше ніж "виборців" (галасуючих більше за голосуючих).
На стендиках виставлені умільні дитячі рисуночькі (схожі ви знайдете на сайті ПДРС), кожен другий з патретиком фюрера, кожен перший - пра спасіба шта крим вірнулся дамой.
Людішкі з триколоровими бантиками - організатори виборів та агітації. Можна побачити і сурових мужикоф, і бабушек возраста "хачу умірєть в расії", і дєвушок зовсім молоденьких (мабуть теж хочуть того ж). Маркированих десь порівну з голосувальниками. Нємєстниє.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1744249.html.
Tags: вибори, дебилы, крим, піар, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 114
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments