Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

гімназієв не закінчував

Volodymyr Boiko
Я не є прихильником конспірологічних теорій, але, прочитавши подання Генпрокуратури (до речі, не генерального прокурора, а саме Генпрокуратури – подання підписав прокурор першого відділу Головної військової прокуратури Банник, а Луценко лише наклав резолюцію «Підтримую») про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Надії Савченко, я замислився. Або підлеглі генерального, прости господи, прокурора вирішили жорстоко розіграти свого шефа, який, як відомо, гімназієв не закінчував і не усвідомлює, що саме він підписує. Або психічно неврівноважену Савченко втягнули в елементарну провокацію, організовану Департаментом контррозвідки СБУ, задля популяризації «народної героїні» – з тим, щоби на майбутніх президентських виборах вона відтягнула голоси в Юлії Тимошенко.

Принаймні, з правової точки зору неможливо серйозно сприймати, наприклад, звинувачення в незаконному поводженні зі зброєю з урахуванням того, що в Україні просто немає закону, порушення якого інкримінується Савченко. А вся інша белетристика офіційною мовою називається «провокація злочину» й також немає ніякої судової перспективи з огляду на рішення Європейського суду з прав людини від 5 лютого 2008 року в справі «Раманаускас проти Литви», від 2 грудня 2015 року в справі «Таранекс проти Латвії» та від 15 грудня 2005 року у справі «Ваньян проти Росії».


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1744583.html.
Tags: бойко, дебилы, менты, порошенко, україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments