Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Факти, здобуті шляхом підбурювання агентами правоохоронного органу, не мають ніякої доказової сили

Volodymyr Boiko
Виключно інтелектуальною недолугістю генерального, прости господи, прокурора пояснюється «Катрусин кінозал», влаштований ним 22 березня 2018 року у Верховній Раді, коли народним обранцям демонстрували розсекречені відеозаписи розмов Надії Савченко, відзняті СБУ в ході проведення негласних слідчих (розшукових) дій.

І річ не тільки в тому, що, відповідно до ч.3 ст.482 Кримінального процесуального кодексу України, здійснення НСРД стосовно народного депутата можливе лише в разі, якщо парламентом дано згоду на його притягнення до кримінальної відповідальності. У даному випадку слідчі СБУ брали в Апеляційному суді м.Києва дозвіл на проведення НСРД відносно одних осіб, слідкували за іншими й це, урешті-решт, потягне відмову суду визнавати за доказ документальний фільм, продемонстрований у Верховній Раді.

Але цим відео генеральний, прости господи, прокурор розкрив механізм примітивної провокації, скоєної щодо слабої на голову жінки, яку військовослужбовці 8 полку спецпризначення Збройних Сил України на завдання СБУ підбурювали вчинити якийсь міфічний теракт. Так, наприклад, людину, яка й на відео, і в поданні Генпрокуратури йменується Березнем, насправді звати Балов Павло Олександрович. Це і є той самий майор «Кедр», який, зі слів Рубана, умовив його провезти зброю з окупованої території, забезпечивши транспортом і безперешкодним перетинанням лінії розмежування.

Хоча я особисто Балова не знаю, але слідкую за його подвигами вже роки три. Наскільки я чув від компетентних людей, немає такого злочину, який би Балов не здатен був вчинити за гроші. Зокрема, стверджують, що в його «послужному списку» є вбивства, викрадення та катування людей (я в це вірю, оскільки він катував мого близького товариша, викравши його з розташування військової частини) та небезкорисливий інтерес до нелегальних поставок товарів і зброї на окуповані території. При цьому Балов постійно вихваляється, що робить це на завдання Головного управління розвідки Міноборони та Департаменту контррозвідки Служби безпеки України, де він перебуває на зв’язку в полковника СБУ Анатолія Сандурського.

От тільки є нюанс, про який підлеглі генерального, прости господи, прокурора забули доповісти Юрію Віталійовичу: відповідно до настанов Кримінального процесуального кодексу України та чотирьох рішень Європейського суду з прав людини, факти, здобуті шляхом підбурювання агентами правоохоронного органу, не мають ніякої доказової сили. А до кримінальної відповідальності за скоєння злочину в такому випадку повинен притягуватись сам агент, а не людина, якій він допомагав вчинити правопорушення.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1745521.html.
Tags: бойко, дебилы, коллективное х%№ло, медведчук, менты, порошенко, прдоны, україна, х%№ло
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments