Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

У клітку добровільно ніяка тварина не полізе

Алі Татар-заде
суджу по Криму, але гадаю що так і в самій Ерефії. З моменту окупації і посьогодні всюди спостерігаю протиріччя, технично кажучи, двох протоколів.
Перший - протокол аварійної безпеки. Він передбачує просторність ходів, багато входів-виходів, простіше кажучи відкритість і приміщень і площин масового скупчення. Щоб коли що станеться - постраждалі могли швидко покинути небезпечну зону, а рятувальники, лікарі чи копи - легко туди проникнути.
Другий - протокол параноїдального тероризму. Він передбачує прямо протилежне: входів і виходів мінімум, бажано один, всі шляхи перекриті і затруднені, спроба увійти чи вийти не просто фіксується, але і займає фізичний час - від простої перевірки документів до механичних штуковин, вертушок, кнопок.
Другий з моменту окупації переможно шириться, витіснюючи перший. Є навіть придурки які відчувають себе в такому режимі "збезопасеними", але вони придурки з відмовою простого інстинкту. У клітку добровільно ніяка тварина не полізе, хіба що дресована.Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1748901.html.
Tags: коллективное х%№ло, крим, менты, рассея
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments