Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Омелян анонсував запуск Інтерсіті між Мукачевом та Будапештом (ВІДЕО)

Омелян анонсував запуск Інтерсіті між Мукачевом та Будапештом (ВІДЕО)
Про це Міністр інфраструктури повідомив в ході візиту на Закарпаття.
Як повідомляв Мukachevo.net сьогодні очільник міністерства Володимир Омелян оглядає місцевість з перспективою розвитку регіональних аеропортів та інфраструктури Закарпатської області загалом.
На запитання журналістів, про розвиток міжнародного залізничного сполучення, міністр зазначив, що вже в цьому році будуть помітні зміни в цьому напрямку.
"Безумовно це є у наших спільних планах із Укрзалізницею. Ще минулого року ми оголосили, що вже у 2018 році ми плануємо розпочати роботи по модернізації існуючої євроколії на території Закарпаття та запуску, умовно кажучи, інтерсіті між Будапештом і Мукачевом.
Ми задоволені тим експериментом, який ми маємо по кордону Закарпаття. Він сполучає низку населених пунктів і його заповненість є рекордною по Україні. Коля я переконував Укрзалізницю, що треба запускати звісно, що всі думали, що буде мало пасажирів. Ми маємо плани щодо продовження інтерсіті до Ужгороду. Безперечно це буде дуже зручно для туристів, що приїжджають із центральної України, чи інших міст.
Я дуже хочу, щоб це було зроблено цього року і майже всі можливості для цього є, але будемо бачити як Укразалізниця виконує свої власні плани."

Детальніше дивіться у сюжеті телеканалу «Сіріус»:

Мukachevo.net


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1752561.html.
Tags: ж/д билеты, мукачево, піар, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments