Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

"Славна" історія нащадків ОГПУ, НКВД і КГБ

Алі Татар-заде
з "приємністю" дізнався, що 30% беркутні та екс-ВВ складають тепер "Нову Поліцію". Чи то в "Новій Поліції" 30% складають ці кати, чи то 30% катів у Новій Поліції, чи те і те, питайте у міністра.
Бо я знаю де інші %. Одні в Кримнаші, інші на Вдонбасє, треті - самі хитрожопі - розганяють масковські й кемеровські мітинги.
А ви можете думати, що між тими й тими полягла глибока грань, що вони більше не дружать сім'ями та не листуються, не збираються під час буханія під пісню "Далі б наказ - парвалі би всєх вас".
Хера сє люстрація.
Окремо скажу про Беркут - а потім про ВВ.
Беркут дебютував розгоном кримських татар ще в перший рік Незалежності. Розганяв він їх в Києві, тоді його нишком й перейменували з Омону. Се була перша його "бойова операція" під новим ім'ям. А під старим - горбачовський омон був створений для придушення визвольних рухів в совітських республіках.
У ВеВе глибша історія.
Я сам читав на їхніх сайтах, а в кожного полку тоді були сайти, і тихо уху їв.
В кожного полку була своя славетна історія.
Велися ті історії з військ ОГПУ, НКВД і КГБ.
В одного полку історія починалася з розкулачіванія, розказачіванія. В іншого - з інтернаціонального долґа в Чехословакії (в третього - те саме в Польщі, чвертого - Угорщині, п'ятого - Берліні, де тільки наша не бувала). Кілька полків гордились тим, що придушували бандеровскій бандитизм. У всіх були відділи виховання, як зазначалося, в традиціях полку, славних сторінок його історії.

І от що цікаво.
Коли я казав, було, що тре відновлювати полки часів Гетьманщини, УНР та УПА - в кращому разі мені казали, що це "архаїзм".
А полки огпу це знач не архаїзм, а такава уж жизнь.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1752664.html.
Tags: аваков, история, крим, менты, подонки, порошенко, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment