Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Причина поблажливості правоохоронців

Volodymyr Boiko
У Подільському райсуді Києва з липня 2016 року все ніяк не може розпочатись розгляд по суті кримінального провадження по обвинуваченню так званих «організаторів» масових заворушень, що мали місце під Верховною Радою України 31 серпня 2015 року. На лаву підсудних Генеральна прокуратура відправила 15 учасників пікету, які протестували проти внесення в Конституцію України положення про особливий статус окупованого Донбасу. У той час як людину, яка в дійсності влаштувала порушення громадського порядку й умовила двох міліціонерів кинути в натовп бойову гранату (нагадую, тоді загинули 4 бійці Нацгвардії), насправді давно вивели зі справи та виправдали вироком богом забутого Братського районного суду Миколаївської області.

Причина такої поблажливості правоохоронців дуже проста – кривава провокація під Верховною Радою була влаштована Службою безпеки України, точніше, руками агента Департаменту «Т» – такого собі Геннадія Дуброва на прізвисько «Бізон», члена банди з Миколаївської області, яка промишляла розбійними нападами на фермерів.

Подробиці цієї провокації мені відомі достеменно – я допитувався в Генеральній прокуратурі як свідок по справі «31 серпня» й передав процесуальному керівникові аудіозапис розмови членів банди, що відбулась вже після того, як завдання куратора було виконано. Після цього справа відносно «Бізона» була миттєво виділена в окреме провадження й направлена на розгляд у суд подалі від столиці. Зрозуміло, що суд виправдав агента СБУ. Але найсмішніше в цій історії – це те, що в Генпрокуратурі, щоби замести сліди, вилучили з матеріалів провадження протокол мого допиту та переданий мною диск з аудіозаписом, але забули викреслити мене зі списку свідків. Через це суд був змушений направити мені повістку. Уявляєте, що коїлось у суді, коли я прибув у Братськ і став розповідати в судовому засіданні, що насправді трапилось 31 серпня 2015 року від Верховною Радою України?

Про цю непересічну історію я згадав 28 квітня 2018 року в етері телеканалу ZIK.

==============
«По справі 31 серпня 2015 року, коли кинули гранату під Верховну Раду, організатор, якого вже давно виправдали, – це агент СБУ з кликухою «Бізон». Ця справа була відокремлена від основної справи. Оскільки він виявився агентом, і щоб це приховати, його справу відправили на батьківщину. Там суд виніс йому вирок. Його звільнили і він зараз у Києві», – розповів пан Бойко.

Як зазначив журналіст, його помилково викликали в суд, бо під час знищення показів, які він давав на стадії досудового розслідування, його прізвище не викреслили зі списку свідків.

«У суді я надав записи, коли миколаївська банда обговорювала ситуацію з киданням гранати і засвідчив, що цей чоловік – агент СБУ, але мої покази не прийняли до уваги. А під час розслідування його переховувало СБУ і керівник фракції БЮТ в Миколаївській облраді», – відзначив гість програми.

Відповідаючи на запитання ведучого, чи правда, що в кожного правоохоронного органу є підконтрольна йому організація, пан Бойко зауважив, що в обов’язки СБУ входить підтримання контактів із організаціями та вербування там агентури.

«Передусім, С-14 частково фінансується з держбюджету Міністерством молоді та спорту. Є молодіжні програми і вони виграли грант. Крім того, вони беруть участь у тендерах як такі собі правоохоронні дружини. Це найбільш реальна організація, яка отримує таку можливість. Крім того С-14 ніколи не приховувала того, що до них звертається СБУ. В цьому немає нічого дивного. В СБУ в департамент «Т», який займається захистом державності. До його обов’язків належить контактувати з такими організаціями», – констатував пан Бойко.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1767676.html.
Tags: аваков, беспредел, бойко, менты, порошенко, прдоны, рейдеры, україна
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments