Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

"Мостобєсіє 4"

Andrii Klymenko
1. Введення до експлуатації «Керченського мосту» (особливо після завершення до кінця 2019 залізничного шляху), безумовно, спричинить серйозні військові, економічні й політичні наслідки для окупованого Криму.

2. Після закінчення будівництва мосту держава-окупант РФ з великою ймовірністю опиниться перед спокусою перекрити доступ на Кримський півострів з території материкової частини України або максимально ускладнити його.

3. Через будівництво Керченського моста до його закінчення – тобто ще 1-2 роки – РФ буде змушена продовжувати штучно гальмувати реалізацію всіх великих інфраструктурних проектів у всіх регіонах Росії через брак бюджетних ресурсів, як це відбувається в даний час.

4. Відразу після введення мосту до експлуатації РФ організує регулярні вантажні і пасажирські автомобільні, а потім залізничні перевезення з регіонів РФ в окупований Крим.

5. У 2018-2019 роках відпаде потреба в поромних перевезеннях з РФ в окупований Крим.
Севастополь – єдине велике місто Кримського півострова, де морські перевезення можуть залишатися порівняно рентабельними за рахунок його великого віддалення від Керчі по автодорогах – близько 300 км. Решта кримських портів, найімовірніше, згорнуть свою діяльність в умовах санкцій до обслуговування місцевих прибережних каботажних туристичних ліній.

6. Різко зменшиться пасажиропотік через аеропорт «Сімферополь», який не зможе витримати цінову конкуренцію з автобусними та залізничними пасажирськими перевезеннями. Стане набагато легше добиратися до Криму на особистому автотранспорті.
Нові термінали аеропорту «Сімферополь», що розраховані на пасажиропотік понад 7 млн. ос. на рік, залишаться недовантаженими, а інвестиційні вкладення в них не окупляться. Проект цивільної частини севастопольського аеропорту «Бельбек» реалізований не буде.

7. Спрощена транспортна доступність може призвести до деякого в перші місяці зростання туристичного потоку до Криму, якщо і коли ціна відпочинку в Криму для туристів з РФ стане конкурентною.

У всякому разі це стимулює організоване директивне спрямування до експропрійованих РФ кримських санаторіїв, що належать Україні і захоплені в якості військових трофеїв, категорій громадян РФ з низькими доходами, а також тих категорій держслужбовців, яким фактично заборонений виїзд за межі РФ.

8. Після введення в лад залізничної частини моста створяться умови для виходу з анабіозу залізничного транспорту на території Кримського півострова.

9. Завершення будівництва Керченського мосту, особливо залізничного наприкінці 2019, докорінно поліпшить військову логістику до окупованого Криму. Тобто РФ отримає можливість дуже швидко здійснювати перекидання військ до Криму. Це піднімає цінність та спокусу використання Криму як плацдарму проти південних регіонів України.

10. Оптимальною політикою України в цьому контексті в період 2018-2019 років має стати оперативне подання відповідним органам ЄС, США, країн Британської співдружності й іншим держави, які підтримали санкції щодо РФ у зв’язку з окупацією та анексією Криму, пропозицій про подальше адресне розширення міжнародних санкцій відносно компаній та осіб, що безпосередньо беруть участь у будівництві «Керченського моста» і траси «Таврида».

11. Ну, а Моніторингова група "Майдану Закордонних Справ" та blackseanews.net вже готує повний-повний список всіх компаній РФ, що тим чи іншим чином брали учась в цьому порушенні суверенитету України. Чекайте оновлення санкційних списків

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1519255171537024&id=100003576664760


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1772365.html.
Tags: анализ, крим, рассея, санкції, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments