Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Врятуємо від забудови будинок Саксаганського!

Жилянська 96-А станом на ранок 25 травня 2018 р.


24 травня 2018 р
Сергій Мельниченко поширив допис.
10 год ·
ЩОЙНО АКТИВІСТИ РОЗГРОМИЛИ БУДІВЕЛЬНУ ОГОРОЖУ НА ЖИЛЯНСЬКІЙ-96А
Буквально нещодавно понад півсотні активістів та мешканців закінчили демонтаж огорожі будмайданчика по вул. Жилянська, 96а.
Наразі кілька хвилин перекур і... Вирішуємо питання щодо будівельних вагончиків та техніки.

ПіСі
Смеркається. Починається вітер.

Ольга Рутковська
10 год ·
Київ, Жилянська, 96 та 96-а. Ситуація сьогодні: мешканці вже в котре заносять будівельний паркан, у забудовника бажання побудувати 16-поверховий будинок поряд з пам'яткою національного значення.
Будівельний майданчик займає прибудинковий внутрішньоквартальний простір... проїзди внутрішньоквартальні парканами перериваються забудовником всі.
Звичайно ведеться системний збір документів щодо цього будівництва.
Залишається як завжди питання: до яких пір буде відбуватись насильство девелоперів над історичним центром?

23 травня о 22:36
ВРЯТУЄМО ВІД ЗАБУДОВИ БУДИНОК САКСАГАНСЬКОГО!
Сьогодні вчергове зносили огорожу будмайданчика на вул.Жилянська, 96-А
Там, в супереч історико-містобудівним нормам та здоровому глузду забудовник планує звести (квартал вул. Жилянська - Саксаганського - Льва Толстого) готельний комплекс та багатоповерхівку впритул до (вже аварійного) музею Саксаганського.
Про наслідки такого будівництва та про перелік порушених норм годі й говорити.
Це вже не говорячи про те, що забудовник зазіхнув на частину землі музею Лесі Українки. Доречі, тут на невеличкому клаптику землі, як ніде інде, функціонують пліч-о-пліч аж чотири музеї: Лесі Українки, Старицького, Лисенка та Саксаганського.

Як не дивно, але відведення понад півгектара землі в історичному центрі Києва було зроблене ще при Черновецькому на фірму близького родича нинішнього керівника департаменту земресурсів пана Поліщука (детальніше в розслідуванні програми «Наші Гроші»: http://nashigroshi.org/2016/06/10/ridna-firma-nachalnyka-zemresursiv-kyjeva-cherez-sud-prodovzhyla-sobi-orendu-dilyanky-na-zhylyanskij/)
Минулого року ділянку продавали за різні суми (орієнтовно 40млн.грн).
Нещодавно землю з пакетом документів все ж перепродали новому забудовнику (фіктивну фірму останнього було створено тільки в минулому році).
На початку лютого посеред ночі «київський благоустрій» в супроводі кількадесят тітушок знесли близько 60 гаражів мешканців. Проте, спротиву тоді ніхто не чинив, оскільки, люди повірили чиновникам, що «тут буде сквер!» (ну, ви самі в курсі, що таке вірити чиновникам).

Але, декілька днів тому, в суботу, близько 5 год ранку біля десятка автокранів, в супроводі більш ніж півсотні тітушок поки люди ще спали швиденько обнесли земельну ділянку металевою огорожею, при цьому, не тільки загородивши пожежні виїзди, а ще й припарковані автомобілі мешканців. Тож реакцією на таке безчинство було фізичне знесення огорожі.

Сьогодні ж, попри попередню домовленість не проводити будівельних робіт, забудовник умудрився добудуватися до того, що на цілий день залишив увесь мікрорайон без електрики.
Звісно, реакція громади була, як і попереднього разу, повністю адекватна і обґрунтована.

ПіСі
Прошу всіх свідомих захисників Києва долучатися до боротьби за збереження історичної частини Києва.
Буду вдячний за поширення!

Хороший репортаж з сьогоднішньої акції зняла студія Романа Скрипіна Ukrainian Media NetworkПост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1776436.html.
Tags: беспредел, история, київ, кличко, купр, общество, піар, рейдеры, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments