Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

чергова вата-дата

Алі Татар-заде
днями чергова вата-дата нагадала, скільки вати в голові серед тих хто поки з нами, тому що не любе путлера, не подобається як він оформив аншлюс тощо. Йдеться про “заснування Сімферополя”, тобто указ матушькі Єкатєріни в якому та каже “С Акмечеті бить губернскаму городу Сімферополь”. Ясно що ця вата-дата не могла проминути уваги окупаційної влади. Але і раніше за Української присутності цю дату цілком вперто відзначала та ж влада (кажу та ж влада, бо персонально вона не сильно і змінилася - наше “зємство” завжди нерівно дихало до майбутнього агресора). І почалося. То в одного, то в іншого френда бачу в каментах “Акмечеть і Сімферопаль ета два разних горада”, “Сімферопаль строілся наново”, “ви би іщо Нєаполь Скіфскій спомнили”. Дивлюся, що пишуть це і кримські емігранти, і дехто з тих хто на півострові зображує із себе українських діячів. До останніх завжди відчував недовіру, як до підсадних, а тут така вата-дата що не могли вони змовчати. Взагалі схильність до маніпуляцій не говорить нічого доброго про схильного. А коли він використовує цю “суперздібність” щоб “забивати голи татарам” на боці окупантів, то навіть сумніви є зайві. Між тим, на материку теж повно міст, селищ та навіть сіл, “заснованих” при живих попередниках чи одразу на їхніх кістках, в спустілих домах щойно депортованих чи на відібраному поміщіцькому майні. І там свої вата-дати, від імператриці і до “сороковия роковия”.
=======
Навіть УкрВікі (https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%96%D0%BC%D1%84%D0%B5%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%8C) незважаючи на: "Перше античне поселення виникло у ІІІ столітті до н. е. як столиця скіфів у Таврії Неаполь Скіфський. На межі ІІ-ІІІ століть н. е. Неаполь став занепадати під ударами греків; остаточно місто зникло в результаті навали готів у ІІІ ст і гунів у ІV ст., а його залишки були випадково виявлено лише у ХІХ ст.
З початку XVII століття — значне татарське поселення Ак-Мечеть, резиденція кримсько-татарського калга-султана. Після захоплення Криму Російською імперією у 1784 році імператрицею Катериною II був виданий указ про заснування міста поруч з Ак-Мечеттю (яка відома зараз як район Сімферополя «Старе місто»), яке отримало сучасну назву Сімферополь і стало адміністративним центром новоствореної Таврійської області (з 1802 — губернії).", - пише про якесь 225-річчю СімферополяПост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1782619.html.
Tags: история, крим, подонки, піар, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments