Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Щодо кризи в Азовському морі (51)

Andrii Klymenko
Щодо кризи в Азовському морі (51) - статистика затримань в Азовському морі за місяць та офіційні реакції

Моніторингова група "Майдану Закордонних Справ", "Інституту Чорноморських Стратегічних Досліджень" та www.blackseanews.net повідомляє: за місяць, що минув, тобто з 17.05.18, станом на 08:00 16.06.18 кораблі і катери Берегової охорони прикордонної служби ФСБ РФ 49 разів затримували в Азовському морі, переважно на південь-південний схід від Бердянської коси, торговельні судна, що йшли до/з Маріуполя та Бердянська. Кількість затриманих суден склало 35 (9 суден затримувалися по 2-3 рази).

Офіційної (документальної) реакції Банкової та пл Михайлівської досі немає. Але з'явилися згадки та коментарі.

Вчора, 15.06.18, під час зустрічі з представниками Політико-безпекового Комітету ЄС, "...Президент України значну увагу присвятив ситуації в окупованому Криму, зокрема у контексті будівництва Росією мосту та блокування частини Азовського моря для українських суден... Глава держави наголосив, що такі дії РФ потребують адекватної реакції та підкреслив важливість продовження та посилення кримського пакету санкцій проти РФ."

Нещодавно згадку щодо затримань суден та нарощування військово-морської присутності РФ в Азовському морі зробив у виступі на експертному форумі секретар РНБО п. О. Турчинов.

Тиждень тому в коментарях для "ЗН" намагалася це (недоцільність рішучих дій) пояснити заст. міністра закордонних справ п. Олена Зеркаль.

Моніторингова група продовжує роботу.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1787611.html.
Tags: беспредел, гройсман, крим, подонки, порошенко, рассея, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments