Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Срочно! Митинг на Троещине перерос в массовую и кровопролитную драку!!!

На Троєщині під час мирного зібрання громадян проти незаконоої забудови на учасників акції несподівано напали охоронці з будмайданчику.
Про це повідомила прес-служба Штабу оборони Києва.
На акції зібралося близько 500 мешканців мікрорайону, половина Деснянського райвідділу міліції і до 200 осіб з боку забудовника. Вони застосували проти учасників мирного зібрання сльозогінний газ,, порошкові вогнегасники, потім стали жбурляти в людей каміння, а наостанок вискочили з залізними арматуринами в руках і кинулися лупцювати мирних мешканців. Одному чоловікові і одній жінці проломили голови.
Міліція отримала команду діяти проти мешканців. На цей час правоохоронці не втручаються в бійку. Люди, обурені нападом, зламали кілька секцій паркану. Підбігають ще мешканці сусідніх будинків, охорона також отримує підкріплення.
Люди просять журналістів зафіксувати цей безпрєдєл.
Цікаво також знати думку начальника служби громадської безпеки Києва пана Поліщука (тел.063 241 39 19) про байдужу поведінку міліції в умовах масових безладів.

(Читать полностью на http://www.everyday.in.ua/?p=1711 (Обновляется)
Tags: беспредел, купр, могилев, янукович
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments