Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

греків пошили в дурні

Алі Татар-заде
якщо чесно, то греків пошили в дурні - чи навіть вони самі себе пошили в дурні - коли на їхню ж вимогу Македонію перейменовано на Північну Македонію. Принаймні, з тої точки зору, яку самі греки виставляли - мовляв, існування поруч Македонії се претензія на нашу, Південну Македонію. Ну і? Існування Північної Македонії на мапах значно більше нагадуватиме усім, що є ще якась Південна, і що її роз'єднано.
Але коли ще чесніше, то греки пошили в дурні сами себе задовго до того. В той самий момент, коли висловили цю надуману претензію до нового сусіда. Тільки дуже наївна людина могла повірити, що вчорашня тітоброзівська автономія з населенням в два мільйони представляє якусь небезпеку, а навіть агресію, для 11-мільйоної Еллади чи для 20 мільйонів еллінів, до того ж члена НАТО, великого королівства, колишньої грози сусідів, гідного протиборця Туреччині і так далі.
Це очевидно було жульництво, і тільки елементарна ввічливість та лицемірство не давали іншим сказати це прямо і вголос.
Це віддає за версту простим, тупим і невблаганним небажанням мати таку-то державу собі в сусідах. Це можна сприйняти за дитячий каприз, але скоріш за все ніщо інше як "велика політика", гра на сусідів Македонії, які також незадоволені самим фактом існування тої республіки.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1788581.html.
Tags: европа
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments