Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Владимир Балух написал письмо Президенту Украины


Crimean Human Rights GroupВподобати сторінку
20 год ·
Владимир Балух написал письмо Президенту Украины. Скан письма на своей странице в соцсети опубликовал Ахтем Чийгоз . https://goo.gl/dvoDG7
Приводим текст письма полностью. Орфография автора сохранена.

Шановний пане Президент України!

Мені випала честь бути одним з тих, за визволення кого з московитського полону бореться вся Україна.

Практика терору, яку неодмінно використовують правителі 1/7 частини суші планети Земля, як виявляється, є найживучішою з усіх політичних “традицій”, незалежно від кольору прапора над Кремлем.

Та понад усе я волів би вберегти Україну від скочування до “дзеркальної” відповіді на дії агресора!

Зла на благо не буває!

Знова розбудовуючи свою державність, Україна, на мій погляд, має взяти в майбутнє кращі зразки українського козацького лицарства, традиційної христіянської людяности та традиційної селянської наполегливості.

Буду відвертим — я не голосував за Вас в травні 2014 року, хоч, так сталося, що ми з Вами скористалися виборчим правом на одній ділянці в Києві. Але із повагою визнаю, що наполеглива боротьба за долю громадян України, що потрапили до лап непритомного заклятого “брата”, робить Вам неабияку честь!

Свого часу один російський поет написав: “… нам не дано предугадать чем дело наше отзовется…”

Я впевнений, що Україна відстоїть своє право жити і гідно господарювати на Богом даних нам землях Криму і Донбасу набагато швидше, ніж на це сподівається кремлівська кліка і факту взяття ними в заручники громадян іншої держави ще належить відіграти в цьому не останню роль.

Показово, що 12 червня — день, на який кремль нещодавна призначив “день расії” коли вечорі в Сімферополі гримав китайський салют з вікон СІЗО дружньо лунало “Слава Україні” і непоодинокі арестанти співали український гімн… Це щира правда з вуст очевидця подій, яким я мимоволі став і не розчув при цьому жодного схвального вигуку на честь “винуватиці торжества”…

В першій половині минулого століття людство вже отримало урок, коли нерішучість одних країн відстороненість других та злочинна алчність третіх призвели до великих потрясінь не лише в Старому Світі, але й далеко за його межами.

Україну ж тоді вчергове впрягли в ярмо ворожого господарювання…

Щиро сподіваюсь, що гіркий досвід історії таки згуртує цивілізований світ та додасть рішучості і солідарності діям керівництва його країн, аби не заходити на чергове коло кривавих бань, а зупинити розперезавшогося агресора, хай навіть зазнавши тимчасових фінансових втрат і деяких бізнесових незручностей.

З місця, де знаходжусь зараз я, важко об’єктивно оцінювати повноту і ефективність дій Держави в напрямку протидії впливу кремлівської пропаганди на ставлення до її політики громадянами і урядами інших країн світу, але те, що Україна не пасе задніх в цій справі надає певного оптимізму і віри, що зруйновані долі і занедбані родини політично ув’язнених агресором громадя України не є марними і не залишаться осторонь цього процесу.

З нами Правда!

З нами Доля!

І Воля святая!..

Слава Україні

З повагою, Балух В.І. 22.06.2018

#FreeBalukh
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1791201.html.
Tags: #freebalukh, крим, подонки, порошенко, рассея, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments