Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Медведчук и рфцы через порошенковский суд присвоили 1433 км трубопровода

Igor Lutsenko
РОСІЯ ПЕРЕМОГЛА УКРАЇНУ В СУДІ
30 травня цього року Верховний Суд виніс рішення на користь Росії у спорі щодо права на ділянки магістрального трубопроводу Самара-Західний напрямок та Грозний-Армавір-Трудова, що проходять по території України, загальною довжиною 1433 км.
Хто не в курсі – це той самий трубопровід, через який команда Медведчука, офіційно призначеного Порошенком представника України, качає контрабандні нафтопродукти в Україну з Росії і продає їх тут через мережі автозаправок, подібних до мережі GLUSCO.
Прибутки шалені, оскільки фіскальні платежі тут мінімізовуються. На ці таким чином легалізовані кошти, гроші, імовірно, фінансується діяльність проросійських ЗМІ тут, в нашій державі.
Схема нелегальних поставок нафтопродуктів колосального масштабу потребувала міцного юридичного забезпечення. Для цього команді Медведчука знадобився магістральний трубопровід.
Трубопровід – у державній власності, а володіння магістральними нафото- та газогонами законом закріплено виключно за державою Україна? Не проблема, коли є прикриття з боку Адміністрації президента і контрольованих нею судів!
Від імені дочірніх російських комерційних структур під прикриттям швейцарської юрисдикції(!), і залученням третьою стороною Федерального агентства по управлінню державним майном Російської Федерації (!!!) було подано позов до держави Україна. У березні 2015, за кілька днів після того, як відгриміло Дебальцеве і було укладено ганебні другі Мінські угоди, росіяни подають до суду, з вимогою визначити за ними право власності на трубопровід. І виграють.
Судовим рішенням невдовзі було встановлено, що магістральної труби вже нема, що відбулася настільки ґрунтовна переробка вже існуючого трубопроводу, що його слід вважати новим об’єктом. І тому вимоги росіян і Медведчука слід задовольнити.
Тяганина тривала до минулого місяця, і ось 30 травня у реформованому українському Верховному суді Росія і Медведчук отримали остаточно закріплену перемогу.
***
Ми про це "досягнення" дізналися виключно завдяки тому, що я виніс питання права власності на магістрального трубопроводу Самара-Західний напрямок та Грозний-Армавір-Трудова на розгляд парламентської Комісії з контролю за приватизацією. Прийшла прокуратура, котра представляла державу в судах, і повідомила новину.
Що ж, іще поборемося.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1791639.html.
Tags: медведчук, подонки, порошенко, рассея, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment