Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Щодо блокування реформи СБУ:

Oleksandr Danylyuk разом з Андрієм Левусом та 5 іншими особами.
Кілька місяців тому СБУ підтримала ініціативу низки громадських організацій та волонтерських фондів по декриміналізації володіння спеціальними технічними засобами, що має не лише припинити випадки кримінального переслідування айті-бізнесу, але й вивільнити для більш важливих завдань тисячі співробітників спецслужби.
Про це керівництвом СБУ було заявлено на круглому столі, де присутні представники як більшості, так і опозиції пообіцяли, що закон буде проголосований ще в травні.
Вже кінець червня, але закон досі не проголосований, голова Верховної Ради Парубій просто не вносить його в залу. Подейкують, що це позиція окремих депутатів з Народного Фронту. Шановні друзі, можете пояснити, в чому полягає така позиція?
------------
Sergey Tandura Зайдите на http://www.reyestr.court.gov.ua наберите "спеціальні технічні засоби"и увидете тысячи уголовных дел за товары которые от Китая до США бытовые(радионяни, диктофоны И так далее). Думаю это чекисты тормозят принятие закона. А через кого не столь важно, сегодня через НФ завтра через БЮТ....Такую кормушку они так просто не закроют.Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1793113.html.
Tags: менты, подонки, порошенко, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments