Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Щодо кризи в Азовському морі (108)

Andrii Klymenko
Щодо кризи в Азовському морі (108) - затримання береговою охороною ФСБ РФ в 12 милях від Бердянська ліванського судна ISLAND BAY. "А в остальном, прекрасная маркиза, все хорошо, все хорошо" (цитата з фр.пісні «Tout va très bien, Madame la Marquise» присвячується позиції МЗС України 😜)*:

Моніторингова група "Майдану Закордонних Справ", "Інституту Чорноморських Стратегічних Досліджень" та www.blackseanews.net повідомляє, що вночі з 20 на 21.07.2018, приблизно о 00:00 мч берегова охорона ФСБ РФ на відстані 12 миль/22 км на південь від Бердянської коси затримала ліванський суховантаж ISLAND BAY під прапором Того (IMO: 7528790, DWT: 6,588 tons). Тривалість затримки приблизно 3 години: 00:00 - 03:00 мч (розрахункова, неповне покриття АІС).

Це 70-е затримання судна безпосередньо в морі з 17.05.18.

* Вираз «все хорошо, прекрасная маркиза» використовується як ілюстрація незграбної спроби приховати реальний стан справ. Походить з пісні «Все хорошо, прекрасная маркиза»

Це французька пісня «Tout va très bien, Madame la Marquise», 1935. Автор тексту і музики - композитор Paul Misraki. У 1935 в СРСР її переклав О. Безименський. Пісня стала знаменитою після того, як увійшла в репертуар Леоніда Утесова, він виконував її в дуеті з дочкою в супроводі свого джаз-оркестру.Щодо кризи в Азовському морі (106) - ось вам і відповідь МЗС, тільки незрозуміло якої країни, на кого працює заступник міністра закордонних справ України та чию точку зору вона озвучує - особисту, вузьковідомчу, ще чиюсь чи державну?

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль пояснила, чи є нині проблема з Росією в Азовському морі.

"Зараз є штучно створене загострення в інформаційному полі питання Азову. Воно завжди існувало. Військова присутність в Азовському морі росіян більше нашої, це зрозуміло. По всім канонам міжнародного морського права військові кораблі мають право зупиняти цивільні кораблі для огляду. Для цього не потрібні жодні мандати – нічого. Якщо це не перевищує розумний строк затримання, немає скарг від капітанів, судновласників, у нас (в України) є можливість сказати тільки, що ми вважаємо. На підставі чого? На підставі інформації в ЗМІ, що є проблема з затримкою кораблів. Якщо у нас будуть матеріали, які нам дозволяють заявити протест проти затримання, ми будемо цим користуватися", - запевнила заступник глави МЗС.

Водночас, за словами Зеркаль, наразі таких матеріалів немає: "Ми всі використовуємо інформацію з відкритих джерел. А чи є в нас хоча б одна скарга від судновласника? Чи є в нас хоча б одна скарга від капітана цього судна, який був затриманий?".

Вона також підкреслила: "Наразі я бачу дуже багато спекуляцій навколо цього, і мене напружує це, оскільки ми розуміємо, що будь-яке напруження в Азовському морі може призвести до неконтрольованих подій".

Портовики з Маріуполя та Бердянська, слухайте все це 3 рази на день, щоб не турбувались. Включайте це відео, ставте у екрана банку з морською водою, заряжайте її. І пам'ятайте: у вас все дуже добре. Так, як і було :)

Щодо кризи в Азовському морі (107) - ось позиція справжнього українського дипломата і патріота, екс-міністра закордонних справ України Володимира Огризка:

Мене здивувала позиція нашої Державної прикордонної служби, яка вважає «огляди» суден в Азовському морі законними: начебто, це передбачено договором про Азовське море від 2004 року. Можливо, наші прикордонники насправді навчилися читати між рядками і бачать навіть те, чого немає, проте в тексті договору і згадки про таке ви не знайдете. Чесно кажучи, мене це наштовхує на думку про те, що наші прикордонні служби не хочуть виконувати ті функції, які на них покладені згідно з законом.

Такі заяви не витримують критики. Думаю, це те, на що страждають багато наших політичних діячів і державних органів – відсутність політичної волі і рішучості приймати рішення.

Коли я займався питаннями російського ЧФ в Криму, я спостерігав жахливі речі: коли два наших силових відомства гралися між собою у футбол і кожен перекладав з себе відповідальність на іншого. І наше МЗС, цивільне міністерство, тоді билося за те, щоб правоохоронні органи і міністерства робили те, що вони повинні були зробити. Зараз ми спостерігаємо щось схоже і в Азовському морі. Повністю - за посиланням:
https://nv.ua/ukr/opinion/ogryzko/zakriti-azovske-more-do-jakoho-stsenariju-povernulasja-rosija-2483072.html


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1806215.html.
Tags: ато, беспредел, крим, порошенко, рассея, х%№ло
Subscribe

 • Borys Babin · Рекурсія «апокаліпсису»

  Друга половина листопада стала насиченою різноманітними апокаліптичними прогнозами у вимірі ескалації російської агресії. Вони насамперед…

 • В общем, время давит, и заставляет имперцев нервничать

  Vladimir Dubrovskiy 11 год · Кажется, настало время напомнить то, о чем мне уже приходилось неоднократно писать: Ответ на самый главный на сегодня…

 • "позднее зажигание"

  Andrii Klymenko Для мене головна невирішена проблема в питаннях достовірності інформації про перекидання російських військ до кордонів України та до…

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments