Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

В. Бойко розтер імбецила Шарія

Volodymyr Boiko
(https://www.facebook.com/volodymyr.boiko1965/posts/2106239446259509)
Є такий персонаж на просторах Фейсбуку, як Шарій, який себе називає «медіаекспертом» і живе з того, що озвучує матеріали (як правило, давно розміщені у відкритому доступі), які, як стверджують лихі язики, йому передають від Андрія Клюєва та інших роботодавців і які Шарій іменує «власними розслідуваннями». Нічого поганого в цьому я не бачу: працювати «говорящєй головою» – це краще, ніж поратись на смітнику, а називати себе всяка людина може як завгодно, у тому числі й «медіаекспертом». Але оскільки Шарій внаслідок розумової убогості ніколи ніякими розслідуваннями не займався й уяви не має про походження документів, які озвучує, то інколи трапляються кумедні випадки.

Зокрема, 6 серпня 2018 року 112 канал попрохав мене телефоном прокоментувати інформацію про так званого «політв’язня» Олександра Костенка, який після 3,5 років тюремного ув’язнення в Росії 6 серпня 2018 року прибув на запрошення Порошенка до Києва. Це для мене не становило жодних складнощів, оскільки інформація про Костенка розміщена в Єдиному державному реєстрі судових рішень, на порталі «Государственная автоматизированная система Российской Федерации «Правосудие» та в інших відкритих джерелах. Упродовж 15 хвилин нескладно переконатись, що герой Революції Гідності Костенко разом зі своїм подільником Красновим був затриманий у Києві 22 травня 2014 року Службою безпеки України за постачання зброї та вибухівки проросійським «активістам» у Миколаїв. При цьому в Костенка й Краснова були вилучені не тільки набої та вибухові пристрої, але й купа майна (комп’ютери, сейфи, меблі, нагородні знаки тощо), які вони винесли з приміщення Київміськдержадміністрації у ході акцій протесту взимку 2014 року. У наступному народний депутат від «Свободи» Леонов допоміг Костенку втекти в Росію, Костенко поселився в окупованому Сімферополі й прийняв російське громадянство, але був засуджений за те, що, начебто, у Києві 18 лютого 2014 року пожбурив каменюку в кримського «беркутівця» Віталія Полієнка. При цьому засуджений у Росії Костенко був абсолютно законно – на момент порушення щодо нього кримінальної справи і він, і потерпілий Полієнко були громадянами Російської Федерації.

Підкреслюю – все це, а також інформація про купу інших подвигів Костенка, міститься у відкритих джерелах, зокрема у вироку Київського районного суду Сімферополя від 15 травня 2015 року в справі №1-213/2015, яким Костенко був засуджений як громадянин РФ. Але «медіаексперт» Шарій, який працює диктором, звісно ж уяви не має ні про які реєстри, оскільки в житті не займався розслідуваннями й лише озвучує побажання роботодавців. Тому він влаштував скандал на телеканалі 112, який, бачте, запросив коментувати правові аспекти ситуації з Костенком не його, а мене. При цьому Шарій у притаманних цьому бидлу висловах стверджував, що інформація про Костенка – це його інтелектуальна власність, а документи, які він оприлюднив щодо цього Костенка (тобто судові ухвали з Єдиного державного реєстру судових рішень) – то результат його виняткового по складності розслідування.

Тому я хочу звернутись до журналістів: якщо Вам буде писати «медіаексперт» Шарій і стверджувати, що він щось там розслідував, женіть пройдисвіта нахер. Річ у тім, що документи, розміщені в ЄДРСР, можна прочитати виключно з території України – адміністратори цього ресурсу кілька років тому обрізали закордонних трафік через DDOS-атаки. Тому Шарій, який живе за кордоном, нічого не шукає й шукати не може – йому надсилають документи з цього реєстру з України. Більш того, якби Шарій мав би бодай віддалену уяву про те, як цей реєстр функціонує, він би ніколи не «світив» отримані від роботодавців тексти судових ухвал – вони були скопійовані з закритої частини ЄДРСР, куди може зайти обмежене коло людей і лише по персональному паролю. Тож тепер вирахувати, хто саме з суддів або помічників суддів зайшов у закриту частину ЄДРСР і скопіював повний текст ухвали Святошинського районного суду Києва, що стосувалась Костенка – то для СБУ справа одного дня.

Більш того. Шарій, здається, не здатен користуватись навіть Гугл-пошуковиком. Бо інакше він би знав, що вперше інформація про Костенка була оприлюднена колишнім журналістом 112 каналу (а нині – головою правління Першої незалежної української медіаплатформи) Роман Реведжук, що тривалий час намагається вивести Костенка «на чисту воду». Ось один з дописів Романа, де містяться лінки на попередні його публікації, які Шарій оголосив своєю «інтелектуальною власністю».

https://www.facebook.com/roman.revedzhuk/posts/2207058162678603

-----------------

А ще в коменти набігла купа шарієлюбів. Ох і тупі же ж (д_к)

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1814711.html.
Tags: бойко, дебилы, прдоны, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments