Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Просто гандон. (Шарія по-інакшому називати не можна) Продовження саги

Volodymyr Boiko
(1ша частина - https://don-katalan.livejournal.com/1827868.html)
Я хочу вибачитись перед читачами моєї фейсбук-сторінки, а також редакторами поважних видань, яких я мимоволі ввів у оману, похваливши «розслідування» такого собі фейсбук-маргінала Шарія, яке стосувалось постаті недавно звільненого з російської тюрми «політв’язня» Костенка. 6 серпня я написав наступне: «Я не знаю, хто саме фінансує бурхливу закордонну діяльність Анатолія Шарія (чуткі ходять різні), але хто б це не був – Андрій Клюєв, Олександр Клименко чи волелюбний український народ в особі читачів-глядачів його блогів – мушу їх поздоровити: Анатолій Анатолійович заподіяв рідкісне задоволення навіть такому прискіпливому поціновувачу публічного слова, яким є я. Йдеться про розвідку Шарія стосовно «в’язня сумління» Олександра Костенка – героя Революції Гідності…»

https://www.facebook.com/volodymyr.boiko1965/posts/2104801793069941

Виявляється, цей гандон (а Шарія по-інакшому називати не можна) поцупив документи з публікації Роман Реведжук й оприлюднив чуже розслідування як власне. Більш того, Шарій ще й влаштував скандал, публічно ображаючи журналістів 112 каналу й вимагаючи, щоби вони без його дозволу не пускали в ефір жодних коментарів стосовно цього Костенка.

А було так. Ввечері 6 серпня, вже коли я опублікував замітку, де схвально відгукнувся про «розслідування» Шарія, до мене звернувся 112 телеканал з проханням телефоном прокоментувати документи, розміщені в Єдиному реєстрі судових рішень та російському судовому реєстрі, які стосувались кримінальних справ, порушених щодо Костенка – це було пов'язано з тим, що в студії перебував колишній народний депутат від «Свободи» Леонов, у якого Костенко був помічником-консультантом і який заплатив за нього заставу після першого арешту.

Ну, прокоментував і прокоментував – я це роблю ледь не щодня. Яке ж було моє здивування, коли за годину по тому я прочитав на сторінці пришелепуватої дружини Шарія (бо вона мене там «тегнула») малоцензурні вислови на свою адресу за те, що я посмів коментувати процесуальні документи, розміщені у відкритому доступі на державному ресурсі, без дозволу її чоловіка, а також образи на адресу ведучого 112 каналу Владимир Полуев. Бо, як написала ця високодостойна пані та її не менш достойний чоловік, інформація про Костенка – це інтелектуальна власність цього подружжя й вона може звучати в ефірі тільки з дозволу Шарія.

Тобто, ці убогі, які вкрали чужу статтю й озвучили її як власне розслідування, навіть не знали, що про цього Костенка журналісти пишуть вже 4 роки, з 22 травня 2014 року, коли він був перший раз затриманий СБУ як російський диверсант; що в мережі є десятки публікацій про нього (а з урахуванням соціальним мереж – напевно, сотні); що вся значуща інформація про «політв’язня» Костенка, зокрема про його злочинну діяльність та його російське громадянство, яке він прийняв 28 січня 2015 року після того, як втік з України, міститься у відкритому доступі в Єдиному державному реєстрі судових рішень, базі даних «Государственная автоматизированная система Российской Федерации «Правосудие» й навіть на сайті «Миротворець».

Що ж стосується «розслідування» Шарія, то воно, як я з'ясував пізніше, належить Роману Реведжуку, який особисто постраждав від Костенка в 2014 році – був побитий, коли побачив, як Костенко й Краснов (Краснова зараз судить Бориспільський міськрайонний суд по обвинуваченню у державній зраді, тероризмі, умисному вбивстві та незаконному поводжені зі зброєю) під час акцій протесту на Майдані мародерствували в приміщеннях Київської міськдержадміністрації, і став вимагати, щоби вони повернули на місце вкрадені речі – комп’ютери, сейфи, меблі тощо. Між іншим, ці речі, а також паспорт Реведжука, вкрадений Костенком, були знайдені Службою безпеки України під час затримання Костенка й Краснова 22 травня 2014 року, коли з’ясувалось, що ці герої Майдану постачали зброю для проросійських «активістів» у Миколаїв.

У подальшому Роману Реведжуку вдалось отримати копії деяких сторінок з матеріалів кримінальної справи, яка була порушена проти Костенка російською владою після того, як той втік від СБУ до окупованого Криму й прийняв російське громадянство – зокрема, протокол допиту, де Костенко розповідає, що під час участі в акціях протесту на Майдані він працював на російські спецслужби, отримуючи за це 1,5 тисячі доларів щомісяця від такого собі Константіна Голоскокова.

3 серпня 2018 року негайно по тому, як стало відомо про звільнення «українського політв’язня» Костенка, який провів 3,5 роки в російській тюрмі, Роман опублікував ці документи. Але оскільки Костенку з закордонного відпочинку ось-ось мав зателефонувати Порошенко, на Романа Реведжука вийшли представники СБУ з благанням зняти публікацію, мотивуючи це тим, що Костенка, мовляв, треба заманити в Україну, а якщо він прочитає про себе правду, то перелякається й залишиться в Росії. Роман виконав це прохання й зняв на деякий час документи з загального доступу, але Шарій встиг скопіювати публікацію й поширити інформацію як власне «розслідування», навіть не прибравши з документів ті позначки, які автор робив на аркушах перед скануванням.

Тому звертаю увагу телеканалів: якщо Шарій вам буде писати чи телефонувати, вимагаючи йому надати ефірний час як автору розслідування про Костенка – женіть цього афериста. Вся значуща інформація про Костенка (зокрема, про його російське громадянство й вчинені ним злочини на території України) багато разів публікувалась і давно знаходиться у відкритому доступі, а справжнім автором розслідування, в якому був встановлений зв’язок між Костенком і комісаром прокремлівського руху «Наши» Голоскоковим, є не Шарій, а Роман Реведжук.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1815002.html.
Tags: анализ, бойко, подонки, прдоны, піар, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments