Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Він все ж таки дав Майдану і всім нам "по морде"

Пам'ятаєте що сказав мертвечук, коли його провідав Автомайдан взимку 2013-14? Так він виконав обіцянку. Ця потвора - абсолютно недоторкана в постмайданній Україні. Чому? Спитайте Порошенка... Чи Фірташа... А можна одразу й в х%№ла.
------------
Gennadii Popenko разом з Леною Турбал та 29 іншими особами
Спробую по суті, так, щоб без зайвих емоцій.
Проходячи кастинг на фільм "Стус", я читав сценарій до фільма. У ньому БУЛА сцена останнього суда над Стусом. Саме того суда, що його Стус та українська інтелігенція не визнавали, але адвокат Стуса, товариш Медведчук, визнав не лише суд, а й Стусову "провину". Хід справжнього адвоката-захисника. А потім було останнє заслання Василя Стуса, із якого він не повернуся. Український класик помер у радянському таборі лише за 6 років до здобуття Україною незалежності.

Нещодавно, у коментах під постом Мирослав Латик (Muroslav Latyk[https://www.facebook.com/muron.latyk]) побачив, що сцени суду вже немає у фільмі.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1959303890787159&id=100001227002699
Запитав про це у акторів, що грають у фільмі. Вони підтвердили, що сцени суду вже немає. Її прибрали зі знімального графіка нікого не попередивши. Навіть такого персонажа, як Медведчук, у фільмі вже немає. Проте кастинг на нього був, актора було знайдено і він готувався до зйомок.
Зі слів учасників знімального процесу "продюсерам подзвонили з адміністрації Медведчука" і сказали, що якщо вони хочуть дозняти картину, не хочуть провокацій, то потрібно прибрати сцену суду над Стусом.

"Кіно - це плівок у вічність" (Ф.Раневська). Він боїться, що його запам'ятають помічником катів, а не Мінським переговорником.

Справа давніх років - це одне. Але зовсім інше - намагання повернути ці роки з її цензурою і дзвінками "зверху". Проковтнеться?
Хіба можна мовчати, коли таке відбувається?


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1816846.html.
Tags: майдан, медведчук, подонки, порошенко, україна, фирташ, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments