Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Igor Lutsenko. ПОДРОБИЦІ ХВОРОБИ ПРОКУРОРІВ

Отже, один із групи хворих прокурорів у справі Кернеса – Ігор Ємець.
Він є чоловіком Ємець Світлани Миколаївни.
Котра, в свою чергу, є захисником Олександра Волкова.
Для тих, хто не зовсім в курсі – Волкова прокуратура (та, котра не хворіє) вважає співучасником викрадення покійного Вербицького і мене під час майданівських подій.
За наявними даними, в 2014 році Світлана Ємець підтримувала відносини з Чеботарьовим (та прокуратура, котра не хворіє, вважає його замовником нашого з покійним Вербицьким викрадення).
Допа та Гепа в 2014 році активно користувалися послугами жилінського Оплоту, про що свідчать численні контакти між ними, а також активне залучення Оплоту до підготовки та проведення харківського з'їзду 22 лютого 2014 року.
Але й Чеботарьов теж активно використовував Оплот для протидії акціям протесту. Зокрема, бійці Оплоту в наступну ніч після мого викрадення, координовані Чеботарьовим, робили теж саме - викрадали людей, з метою залякати/придушити Майдан.
Отже чоловік Світлани Ємець підтримував обвинувачення (чи то хворів?) відносно персонажа, який для протидії акціям протесту використовував те ж саме злочинне угрупування, яке використовував для тих же цілей знайомий його дружини - Чеботарьов, подільника якого, обвинувачего у вчиненні саме такого злочину вона і захищає.
***
Так-так, все написание вище – звісно, просте співпадіння!
***
Але очевидно, що вчорашній Кернес – це нова епоха у зраді тих, хто постраждав під час Майдану. Стадія цієї прокурорської хвороби така, що один договорняк по злочинам проти Майдану потягне за собою інші – і тепер очікуємо, що буде зі справами проти Чеботарьова та інших катів Майдану.
Раніше негідники закривали за гроші лише «майнові» справи членів банди Януковича. «Кров» боялися продавати. Тепер, видно, хвороба дійшла вже до насильницьких злочинів.
Юрію Віталійовичу, зупиніть це все!

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1817135.html.
Tags: коллективное х%№ло, майдан, менты, подонки, порошенко, прдоны, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments