Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Схеми понад усе

Andrii Klymenko
Україна (точніше, "схемщики"), на жаль, дійсно має безпосереднє відношення до екологічної катастрофи в Північному Криму (прим: Армянськ, викид соляної кислоти в атмосферу з кіслотонакопичувача заводу "Титан" пана Фірташа). Але справа не в воді (відсутність опадів дійсно призвела до пересихання відгородженої для скидання відходів частині Сиваша площею 42 кв. км та потраплянню у повітря кислотного пилу, що перетворився на туман - це використовується для аргументації відновлення поставок води по Північно-Кримському каналу).

Справа в тому, що цей завод продовжує працювати на українському ільменіті з Житомирщини (надалі - Одеський порт - турецький порт Самсун за фіктивним контрактом, звідти перевалка - і Керч). Якщо відповідні органи, які все давно знають, закриють цей канал постачання сировини на окуповану територію - фундамент екологічної катастрофи зникне.

Більш нічого коментувати не буду. Відкриваєте "чорний список" морських порушників, робите пошук в браузері по слову "ильменит" на рос., отримуєте результат декілька років

Обновленный «черный список» морских судов-нарушителей санкций за время оккупации Крыма (https://www.blackseanews.net/read/130665)

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1827668.html.
Tags: крим, порошенко, рассея, україна, фирташ
Subscribe
promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments