Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Суд щодо скасування реєстрації МАФу РПЦ на території Національного музею історії України

Igor Lutsenko
АНОНС
Суд щодо скасування реєстрації МАФу Російської православної церкви на території Національного музею історії України.
Шановні читачі, особливо журналісти. Повідомляю, що з достатньо високою ймовірністю у понеділок суд прийме рішення щодо мого позову про скасування реєстрації МАФу, котрий незаконно поставили на території Нацмузею історії на Десятинці.
Кількамісячний судовий марафон має фінішувати. Міністр культури Євген Ніщук пообіцяв бути на суді. Адже це надзвичайно важливе для Міністерства рішення. По-перше, саме Міністерство відповідає з охорону особливо цінних історичних земель, котрі їм ввірені. По-друге, Музей – це одна з тих найважливіших для нашої державності установ, котра підконтрольна Мінкульту. По-третє, Міністерство культури бере участь у цьому процесі. На нашій, звісно стороні, отож ми розраховуємо, що наша спільна з урядовими структурами робота дасть плоди.
Отже, деталі такі. 10 вересня 2018 року о 15.00 відбудеться Окружного адміністративного суду міста Києва про визнання протиправним та скасування державної реєстрації права власності за моєю участю та Міністра культури України Ніщука Є.М. Адреса Петра Болбочана, 8, корпус 1. Головуючий суддя Аблов.

***
Суть справи.
Якщо коротко, то право власності на МАФ на території Національного музею історії України було злодійськи зареєстровано одним несумлінним реєстратором. Цього реєстратор не мав права робити, бо йому дали документи на три контейнери (я не жартую, так там і було написано) площею 60 м2, а він зареєстрував право власності на КАПІТАЛЬНУ СПОРУДУ площею 133 м2.
Обман очевидний.
Якщо у подробицях, то Департаментом державної реєстрації Міністерства юстиції України, державним реєстратором Сіволіним Михайлом Юрійовичем на підставі рішення Шевченківського районного суду міста Києва від 15.02.2012 року зареєстровано право власності (реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 113407780000, номер запису про право власність: 1788799) на нежитлову будівлю (літ. «Р»), каплиця, загальною площею 133, 2 кв. м. на вул. Володимирській, 2, власник: Релігійна громада Української Православної Церкви Десятинний храм Різдва Пресвятої Богородиці у Шевченківському районі м. Києва (код ЄДРПОУ: 26388131).
Рішенням Шевченківського районного суду м. Києва від 15.02.2012 року у справі № 2-10218/11, що стало підставою для реєстрації зазначеного права власності, визнано за Релігійною громадою Української Православної Церкви Десятинний храм Різдва Пресвятої Богородиці у Шевченківському районі м. Києва право власності на малу архітектурну фору – каплицю церкву Десятинного Храму Пресвятої Богородиці, яка складається з трьох зблокованих кіосків по 20 квадратних метрів кожний, загальною площею 60 квадратних метрів, що розміщена за адресою: вул. Володимирській, 2.
Отже, державним реєстратором при реєстрації права власності, удвічі перевищено площу нерухомого майна. Замість 60 квадратних метрів, як зазначається у рішенні суду, зареєстровано 133, 2 квадратних метра.
Зважаючи на зазначене та враховуючи суспільне невдоволення, мною, народним депутатом України Луценко І.В., було подано позовну заяву до Окружного адміністративного суду міста Києва про визнання протиправним та скасування державної реєстрації права власності (реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 113407780000, номер запису про право власність: 1788799) на нежитлову будівлю (літ. «Р»), каплиця, загальною площею 133, 2 кв. м. на вул. Володимирській, 2, власник: Релігійна громада Української Православної Церкви Десятинний храм Різдва Пресвятої Богородиці у Шевченківському районі м. Києва (код ЄДРПОУ: 26388131).Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1829783.html.
Tags: бесовщина, київ, піар, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments