Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

З іншого боку:

Volodymyr Boiko
2 год ·
Я думав, що після того, як співробітниця радіо «Свобода» була впіймана на позаслужбових контактах з директором НАБУ, який їй давав поради як висвітлювати діяльність правоохоронних органів, мене вже нічим не можна здивувати в царині чесної та непідкупної української журналістики. Аж ні – можна. 14 вересня 2018 року газета «Фактьі» порадувала читачів великим дописом про те, що Україна передала Росії добровольця, який воював на Донбасі. Я не тільки нічого подібного досі не читав, але навіть не уявляв, що таке можна надрукувати – достатньо ознайомитись з текстом допису й переконатись, що стаття становить собою феноменальну за цинізмом брехню, а реальні обставини не мають нічого спільного із заголовком:

https://fakty.ua/280832-ukraina-peredala-rossii-dobrovolca-voevavshego-na-storone-vsu-na-donbasse-pochemu-tak-proizoshlo

Громадянин Росії Тимур Тумгоєв, про якого йдеться, прибув в Україну в 2016 році з Туреччини й зразу ж був затриманий у аеропорту, оскільки перебував у міжнародному розшуку через можливу причетність до діяльності «Ісламської держави» на теренах Сирії. З того часу він впродовж 2 років проходив процедуру екстрадиції, ніяким «добровольцем, воевавшим на стороне ВСУ на Донбассе» не був і бути не міг – у слідчому ізоляторі воювати можна хіба з сусідами по камері. Екстрадиція цього громадянина до Росії була здійснена законно й після завершення усіх процедур оскарження – на відміну від того, що, наприклад, нинішній генеральний, прости господи, прокурор чудив 10 років тому, коли обіймав посаду міністра внутрішніх справ і намагався видавати Росії її громадян, що перебували на території України в статусі біженців, без огляду на будь-яку законність.

Інша річ, наскільки ця екстрадиція є обґрунтованою, чи повною мірою були дотримані Генпрокуратурою міжнародні зобов’язання в галузі прав людини, наскільки повно проводилась екстрадиційна перевірка тощо. Тут є про що поговорити. Але статті, подібні до тої, що оприлюднена у «Фактах», є не просто маніпуляцією. Фрази на кшталт «Украина передала спецслужбам России 31-летнего ингуша Тимура Тумгоева, защищавшего нашу страну в боях с российскими «ихтамнетами» – приклад того, коли читачам відверто плюють у очі.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1833024.html.
Tags: бойко, менты, свобода змі, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment