Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Отакої... Вакарчук, кажете?

Олексій Подольський
ПІНЧУК ВИМАГАЄ ВІД ВСЕЛЕНСЬКОГО ПАТРІАРХА НЕ ДАВАТИ УКРАЇНІ ТОМОС БЕЗ ДОЗВОЛУ ГУНДЯЄВА
Всім давно відомо, що клан Кучми має цілу команду політичних лакеїв-утриманців.
На будь-який смак, будь-яких кольорів, будь-якої орієнтації.
Однак останнім часом, враховуючи настрої українців, Леонід Данилович і його касир – Пінчук, якщо йдеться про публічні заходи, фото і телекамери, з’являються на публіку виключно в оточенні Єврооптимістів на чолі із Сєрьожой Лещенко. Ну на крайній випадок Пінчук дозволяє обслинявити себе – зірковій Юлії Мостовій, а Леонід Данилович – чарівному Моні Гордону.
Але то все вітрина, під спів Вакарчука.
А ми зазирнемо за лаштунки.
Саме у дні так званого YES, де Пінчук натхненно корчив прозахідні рожі і пози, він за вказівкою Путіна звернувся до Вселенського Патріарха, аби він не давав Україні Томоса без згоди Гундяєва.
На цей раз замовлення Путіна Пінчук підписав не сам, як у випадку його програмної статті в «Уолстрітджорнал», де цей благодійний легінь вимагав від українців відмовитися від ЄС і НАТО, подарувати Крим Росії, а Донбас - бандитам.
Тепер листа до Варфоломія Константинопольського підписали Яков Безбах, якого Пінчук власноруч завів по власному округу у Верховну Раду смотрящім від клану, і Андрій Деркач – майже член родини Кучми – синок того самого голови СБУ – Леоніда Деркача, що справедливо разом з Юрієм Кравченко і О. Пукачем підозрюється в організації політичних вбивств на замовлення Кучми. (За нашим інсайдом хитрий і ссикливий Литвин не відмовлявся, але ховався до останьої хвилини, аби не підписати це звернення).
Читайте самі цих найправедніших вірян.
https://www.obozrevatel.com/society/obraschenie-k-ego-svyatejshestvu-varfolomeyu.htm
Здавалося б, що нам до тієї купки довічних комсомольців? Ми що не звикли до їхньої зради?
Все б так. Але трохи - не так.
Зміст замовлення Путіна полягає якраз у тому, щоб сигнал до заперечення Автокефалії української церкви надходив саме з України. Надходив не від попів, а - політиків. Впливових – яким є клан Кучми і Пінчука. Ви вже чули, хто кращий за всі часи? І від польових командирів цього клану: Медведчука, і від Рабіновича?
І сигнал цей, де сам Ху@ло – наче у стороні, поки не помітний. Але той сигнал не до Варфоломія. То сигнал до майбутньої смути, аби потім знову назвати – Громадянською війною в Україні свою власну - нову, тепер вже релігійну, агресію.
Правда по заслугах Кучма отримав орден від Філарета?

P.S. На фото касир Кучми – Пінчук з Безбахом - смотрящим цієї родини у Верховній Раді.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1838113.html.
Tags: бесовщина, коллективное х%№ло, медведчук, україна, х%№ло
Subscribe

 • Світла пам'ять

  Volodymyr Boiko 8 років тому, 5 серпня 2013-го, з життя пішов Дмитро Гройсман (di_mur) – людина виняткових моральних принципів і…

 • Alexandr Kochetkov · РОССИЯ ЗДЕСЬ НЕ ПРИЖИВЕТСЯ!

  Полностью согласен с президентом Зеленским. Нет, совершенно серьезно. Нет, с ума не сошел и аккаунт не взломали. Президент сказал, что те, кто на…

 • "радіо тисячі мазеп" Бірюкова-Нойнєца

  Ярослав Вішталюк "Олексій, 2 серп. 2018 Вже стало очевидно що нас, "порохоботів", в найближчий, передвиборний, рік в соцмережах будуть "клеймити" так…

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments