Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

страшная мєсть окупантів та колаборантів

Алі Татар-заде
окупантські медіа шаленіють від "сюрпризу Порошенкові" - його бач позбавили почесного громадянства Верони, фантазують, як біситься "глава кієвского режима", як йому обидно, як злиться на підлеглих. Читаю, слухаю - неможливо же, як той казав, бути у суспільстві та бути незалежним від нього. Ну прямо якась регуманізація - противник нашого ворога представлений таким родним, понятним, схожим на їхнього власного фюрера, а отже таким чєловєчним.
А от я краще другу історію пригадаю. "Niewdzięczny Krymie", як писав Міцкевич в 17 сонеті.
У Феодосії при Ющенку чи Януковичі заліпла пиллю місцева прикраса - панно на честь поета в прозі Гріна. Там була така мальовнича шхуна на всю стіну.
Владі було пофіг, ясно. Знайшовся меценат. Затрат було - хороший лак, дозвіл горісполкома (мабуть) і робота фахівця, який би ото під сонцем і дощем годинами багато днів сидів та оновляв.
Я ж казав, Порошенко "прижимистий".
Оце якраз той випадок - затрати невеликі, але ККД високий.
Кожен другий з вас би потягнув такий бюджет.
І навіть робив це власними руками якийсь друг Петра - так він сам мені сказав, бо я якраз в ті дні приїхав в те місто і побачив дивака з кисточкою, розговорилися (місцеві і туристи байдуже ходили мимо), той похваставсь що дружить з Порошенком, а я ледь пригадав тоді, хто це такий.
Я тоді подумав: "свого, щоб не розвів на бабки", а за хвилину митець практично підтвердів мої думки (тільки білш делікатно).
Вдячні феодосійці поставили табличку - спасибі Порошенкові, за реконструкцію.
Весною 2014 табличку урочисто зідрали - це було по новинах, страшная мєсть окупантів та колаборантів.
Так що куди там тій Вероні.
(тут: http://prostir.museum/ua/post/30691)Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1838761.html.
Tags: дебилы, коллективное х%№ло, крим, порошенко
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment