Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Вам не подобалась "молода команда" Космоса? Отримали НКВС методи

Юрій Левченко
Рекетир з 90-х, який сьогодні керує Києвом, опустився ще нижче (наскільки це можливо).
КМДА розіслала в Центри первинної медико-санітарної допомоги, зокрема Шевченківського району, списки громадян, які неодноразово зверталися на гарячу лінію 1551 чи у диспетчерські служби КП та ВОПів з приводу наболілих питань у галузі ЖКГ.

За вимогою КМДА, дільничні медсестри повинні зв'язатися з громадянами, які останнім часом залишали багато скарг на бездіяльність комунальних служб Києва, та з'ясувати чому саме люди залишали ці скарги, чи точно людина мешкає за зазначеною у списках адресою, які саме за змістом скарги і, ГОЛОВНЕ, - поставити помітки з забороненою до розголошення медичною інформацією про те, чи стоїть скаржник на обліку у психо-неврологічному диспансері.

Медичним сестрам були надані списки з домашніми адресами, з контактними телефонами, з кількістю залишених людьми скарг.

Кличківська влада вирішила реагувати на проблеми мешканців в ЖКГ не роботою на вирішення цих проблем, а тим, аби відшукати у скаржників психічні розлади і цим пояснити велику кількість незадоволених бездіяльністю керівництва міста. А принагідно ще й залякати людей (адже очевидно, що більшість буде, м’яко кажучи, занепокоєна тим фактом, що їхні персональні дані використовують в такий незаконний спосіб).

Кличко та його злобудовна камарилья, замість того, щоб дослухатися до киян, використовує адмінресурс навіть недотичних до галузі ЖКГ установ та втілюють механізми, дуже схожі на стиль і методи роботи КДБ.

Готую відповідні звернення до "правоохоронних" органів. Чудово розумію, що напевно будуть знову покривати Кличка, але треба робити все можливе...

P. S. Детальніше на сторінках активістів, які цей жах розкопали (дякую Nataliia Koptienkova та Ксения Пономарева!):
=================
Nataliia Koptienkova
22 год
Я довго думала, писати цей пост чи ні. Шановний Александр Липский, з яким я радилася, тому що він також є однією з діючих осіб цієї історії (як і дехто інший з цієї групи), також був не в захваті від створення інформаційного резонансу до моменту юридичних розбирань цієї історії.
В мене просто існує глибоке внутрішнє відчуття, що про це необхідно говорити вслух зараз.
Тиждень тому я прийшла до сімейного лікаря в поліклініку на вул. Щербаківського підписувати декларацію. Цей похід і залишився би може рядовою подією в моєму житті, але медсестра, яка була на прийомі з лікарєм, мене раптом запитала: "Коптєнкова, а кому і для чого Ви скаржитеся?"
Я не зрозуміла, що це за питання таке від медсестри, потім стала швидко згадувати, скаржилася я чи ні на роботу медиків, але нічого такого не було. Я в поліклініку дуже рідко ходжу.
Я їй кажу, що скаржилася на роботу комунальних служб, а про медицину ніколи. І до речі, я є уповноваженою особою будинку, яку обрали мешканці, саме тому на мене покладена місія- вимагати нормальної роботи комунальних служб.
І далі медсестра раптом починає розповідати, що на днях в поліклініку надійшли списки з прізвищами мешканців, з їх адресами і телефонами, з кількістю скарг, які вони залишили в комунальні служби. Медсестрам (як в старі часи завербованими в КДБ 😊) дали завдання по дільницям зателефонувати чи особисто поговорити з людьми зі списків та з'ясувати, чому вони скаржаться, які в них проблеми (може розлади психіки? 😆), а потім доповісти керівництву.
На моє прохання, щоб показали ці списки, відповідь - в медсестри їх нема.
На питання, хто їх надіслав, - медсестра не в курсі.
Наступного дня ми з Ксения Пономарева провели розслідування. Я не буду детально писати, як ми дістали ці списки, тому що ми клятвено пообіцяли не розповідати про це нікому, щоб не підставляти людину, яка працює в міському закладі.
Ці списки мешканців неофіційним листом, але в усному наказовому порядку, надіслали з КМДА в Центр медичної допомоги Шевченківського району. Я не розумію, чому керівництво міста за допомогою ЖЕКів і інформації з 1551 створило ці списки. Також для мене таємниця, хто є ініціатором порушення Закону про персональні дані та незаконного використання адмін.ресурсу для збору мед.працівниками інформації про людей, які скаржаться на роботу комунальних служб міста.
І головне, мене дуже лякає сам факт цієї історії. Це тривожний дзвінок про те, що нам погрожує відкат в минуле, коли саме такі методи використовувалися радянською системою.
Маю надію, що це помилка однієї людини в КМДА, а не всієї команди. Також сподіваюся, що цей процес буде зупинено, а винні в таких діях будуть покарані.
Публікую підтерті списки без особистих адресів і телефонів людей для того, щоб мешканці району знали, що на них збирається особиста інформація. Й також ці списки без приміток, які можуть підставити людину, яка надала списки.

Я не знаю, таке по всіх районах в Києві чи тільки в Шевченківському. Якщо в когось буде якась інформація, пишіть, будь ласка.

https://www.facebook.com/ksenia.ponomarjova/posts/2414710455222780
https://www.facebook.com/groups/772192332808673/permalink/2310184705676087/
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1839299.html.
Tags: беспредел, дебилы, київ, кличко, прдоны
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment