Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

ЩОДО НАФТОГАЗУ

Andrew Titarenko
МВФ і Сівтовий Банк вимагають реформи Нафтогазу з 2006 року, а саме роздідення видобутку, транспортування, і розподілу. Такий монополіст також несумісний з вимогами III Енеогопакету ЄС. Його існування можна було якось виправдовувати поки він виконував функції захитсту споживача на внутрішньому ринку від тиску Газпрому, хоча це було сталим і могутнім джерелом корупційних схем. Тепер, коли російський газ купується через словацьких і угорських посередників, а споживача ніхто не захищає, він просто перетворився на досить агресивну і велику дірку у кишені, на паразита, що гальмує економіку.
Власне кажучи, запровадивши на внутрішньому ринку зовнішні ціни (чого жодна добуваюча країна Євразії не робить) Нафтогаз сам себе зробив зайвим і шкідливим.
І доречі, імпортиний парітет - це зовсім не те, про що вони вішають локшину на вуха довірливим українцям. Це механізм захисту власного виробника проти дешевого імпорту шляхом запрвадження імпортних податкв на закордонних імпортерів.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1841195.html.
Tags: бойко, вибори, порошенко, тимошенко, україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment