Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

#Щодо_кризи_в_Азовському_морі (184-183)

#Щодо_кризи_в_Азовському_морі (184) - що відбувалося протягом вересня на вході в Азовське море з Чорного (район №1).

Моніторингова група "Майдану закордонних справ", "Інституту Чорноморських стратегічних досліджень" та BlackSeaNews продовжує публікувати черговий аналіз станом на початок жовтня та повідомляє:

Затримка суден в Керченській протоці на шляху з Чорного в Азовське море зазвичай, до початку блокування, тривала 2-4 години.

Середня затримка на 1 судно в липні-вересні склала:
• Липень 2018 = 28,4 год.
• Серпень 2018 = 73,1 год.
• перша половина вересня = 67,4 год.
• друга половина вересня = 26,7 год.
• Вересень = 47,0 год.

Максимальна затримка 1 судна:
• Липень 2018 = 150 год.
• Серпень 2018 = 176 год.
• Вересень = 155 год.

Сумарна втрата часу:
• липень 2018 = 1762 год.
• серпень 2018 = 4971 год.
• перша половина вересня = 1820 год.
• друга половина вересня = 720 год.
• Вересень = 2540

Виглядає так, що немов би щось трапилося в російській технології – щось відбулося у другій половині вересня, і час штучної затримки на вході до Азовського моря з середини вересня почав досить суттєво зменшуватися.

Нагадаємо, у вересні були численні і досить рішучі дії України – рішення РНБО, виступ Президента на Генасамблеї ООН, несподівано швидке перекидання військових кораблів до Азовського моря, різкі заяви Держдепартаменту США, представництва ЄС в Україні, а також розпочалися публікації вже не тільки в українських, а в світових ЗМІ. Це, між іншим, викликало першу заяву з цього приводу на офіційному брифінгу МЗС РФ.

Так, не можна виключати, що такі тенденції, можливо й були наслідком активності України, ЗМІ за кордоном та офіційними заявами США та ЄС. - Але робити висновки, що політика РФ змінилася – не варто… З перших днів жовтня тенденції відновилися… Не можна зупинятися - працюємо далі.Andrii Klymenko разом з Юрієм Бутусовим та 19 іншими особами.
#Щодо_кризи_в_Азовському_морі (183) - Всім цікаво - чи вплинуло зростання активності України, поява на Азовському морі бойових одиниць ВМСУ та вихід теми на міжнародний рівень на ситуацію з блокадою портів Маріуполя та Бердянська? - Так, безперечно. Але було б наївним вважати, що все скінчилося. Все тільки розгортається. І в нас ще будуть нові випробування. Але ми вже в дещо іншій позиції. Головне - не збавляти темп за українською традицією...

Моніторингова група "Майдану закордонних справ", "Інституту Чорноморських стратегічних досліджень" та BlackSeaNews підготувала черговий аналіз станом на початок жовтня та повідомляє (повідомлень декілька, це - №1):

а) У вересні 2018 суттєво зменшилася кількість затримань суден з боку Берегової охорони ФСБ РФ безпосередньо посеред Азовського моря: 21 затримання у травні, 25 - у червні, 40 - у липні, 14 - в серпні та 8 – у вересні.

б) Також у вересні традиційний район затримань суден в морі кораблями Берегової охорони ФСБ РФ змістився на 30 миль (50 км) на південь від традиційного розташування поблизу Бердянська -- ближче до окупованого Криму.

в) У вересні 2018 повністю припинилися.нахабні затримання суден на відстані ближче 12 миль від берегів України

Можна сміливо казати - маємо прямий ефект від рішень щодо перебазування до Азовського моря нових швидкісних артилерійських катерів ВМСУ та двох допоміжних, але теж озброєних кораблів, від зростання військових навчань, від активної позиції українського суспільства, від публікацій ЗМІ та заяв на Заході, від зростання міжнародної уваги до блокади Азовського моря із явно негативною конотацією в бік РФ.

А в цілому - від того, що з`явився та став переважати активний наступальний настрій...


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1844679.html.
Tags: #Щодо_кризи_в_Азовському_морі, беспредел, крим, подонки, порошенко, провокація, рассея, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments