Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

#Щодо_кризи_в_Азовському_морі (195)

Andrii Klymenko
#Щодо_кризи_в_Азовському_морі (195) - знайдено місце поблизу Должанської коси, де вчора о 17:00 розбився російський військовий літак Л-39 "Альбатрос" морської авіації.

Уламки літака знайшов буксир ЧФ РФ - RB KRAB, MMSI: 273542420. У 2013 на цьому буксирі встановлено гідроакустичну станцію та багатофункціональний мобільний комплекс моніторингу поверхні дна "Корвет МК МПД-300". Буксир працює в інтересах Головного управління глибоководних досліджень Міністерства оборони РФ, базується на Темрюк.

Льотчиків, що немов би катапультувалися, досі не знайшли (от вам і Азовське море, 1,5 км від берегу) - тільки один з парашутів. Літак злітав з аеродрому в Єйську, де знаходиться 859-й Центр бойового застосування і перенавчання льотного складу морської авіації ВМФ РФ (там же - тренажер-імітатор палуби авіаносця "Кузя", точно такий, що захопили в Саках під час окупації Криму).=====
Ruslan Katsman Не таке просте те Азовське море. Шукали дуже довго. Точно термін не пам‘ятаю, але більше місяця стовідсотково. Піднявся він тоді з Багерово на нашій льотній зміні. Після удару о водну поверхню уламки були розпорошені на великій площі по дну моря хвилями. Мілководдя.
http://war.airdisaster.ru/database.php?id=33


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1851263.html.
Tags: #Щодо_кризи_в_Азовському_морі, дебилы, крим, рассея, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments