Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Останні новини з рибного фронту Азовського моря

Andrii Klymenko разом з Bohdan Yaremenko та 8 іншими особами.
3 год

(Нардепи викликали поліцію та попросили здійснити заходи щодо затримання, оформлення та видворення голови делегації Росриболовства, оскільки він незаконно був в окупованому Криму)
===========
1) Українську делегацію фахівців зі співробітництва з окупантами викликали "для консультацій" в МЗС України. Навіщо? І до чого тут МЗС України, якщо склад делегації затверджувало Державне агентство рибного господарства України (Держрибагентство)? МЗС хоче теж до тієї рибної грязюки? - Краще б викликали на допит до військової контррозвідки з приводу сприяння розвідувальній діяльності Росрыболовства в Азовському морі.

2) Російська делегація в шоці, викликали своїх дипломатів з посольства, просят захистити від радикал-націоналістів :) - яких там не було :)

3) наші нардепи на чолі з Чубаровим продовжують вимагати оформлення протоколів та видворення голови делегації Росрыболовства за незаконне перебування в окупованому Криму.

4) хочу авторитетно (!) відмітити принципову позицію та активну роль в цьому акті боротьби з окупантами єдиного з членів української делегації - 1-го заступника постійного представника Президента в АР Крим Ізета Гданова (а то дехто не зрозумів).
========================
5 год.
Робота напівлегальної групи по дерибану риби в басейні Азовського моря зупинена.
Чекаємо приїзду Служба безпеки України та Національна поліція України для видворення окупантів з території України.
Голова російської делегації просив забезпечити йому безпеку. Цього ми йому пообіцяти не змогли
========================
Andrii Klymenko разом з Igor Kabanenko та 11 іншими особами.
5 год ·
#Щодо_кризи_в_Азовському_морі (203) - і знову про "розподіл азовської риби з РФ". Чому ці перемовини треба негайно припинити - факти

Моніторингова група "Майдану закордонних справ", "Інституту Чорноморських стратегічних досліджень" та BlackSeaNews повідомляє:

Майже вся делегація РФ складається з представників Федерального агентства РФ по рыболовству (Росрыболовство) та галузевого інституту - Азовского научно-исследовательского института рыбного хозяйства АзНИИРХ. Увага! Це відомство і цей інститут є грабіжниками, що після окупації Криму "володіють, користуються та керують" захопленим в якості військового трофея державним українським профільним НДІ - керченським «ЮгНИРО», який навіть зараз називають "Керченский филиал («ЮгНИРО») ФГБНУ «АзНИИРХ».Того самого, що використовувався Україною в рамках цієї угоди.

Ми вимагаємо від делегації Державного агентства рибного господарства України (Держрибагентство), представників МЗС, Міністерства юстиції та СБУ негайно припинити зрадницьку поведінку. Ви, панове українські чиновники домовляєтесь з тими, хто вкрав та користується нашою народною власністю та приймаєте, годуєте та танцюєте їх на народний кошт. Це колабораціонізм та визиває підозру в корумпованій зацікавленості...

Ви, панове держслужбовці, як і ваші дорогі друзі, більш не будете такими радісними як на минулорічному фото.
=================
Ай да Рефат-ага! На перемовинах з РФ щодо розподілу рибних квот в Азовському морі зробив заяву про необхідність негайного видворення голови делегації РФ, який був в окупованому Криму :) - з вимогою до представника СБУ, що є в делегації України, негайно прийняти відповідні заходи))

=================
Andrii Klymenko поширив допис.
14 год ·
Бабах! - оце нєжданчик :) Чому після усіх подій в Азовському морі проходить ця Комісія? - питає відомий одеський волонтер.
- Здоровим глуздом важко пояснити. А надалі ось як цікаво: головою української делегації є Литвиненко Вадим Олександрович https://declarations.com.ua/…/nacp_57adddd4-a91f-4dc9-a468-…. Його тестем є Воропаєв Сергій Вікторович. Який є власником компанії ТОВ "Південна морська кампанія" (фото 1). Яка працює в окупованому Криму (фото 2, 3, 4), Севастопіль, проспект Гагарина 23. Але згідно з об'яв у російському сегменті Інтернет (http://fishretail.ru/people/view?user=98875) займається вона не стільки будівництвом суден, скільки торгівлею рибою (фото 5). Якщо погуглити, то Інтернет видає, що Сергій Вікторович Воропаєв був співробітником КДБ, має ресторани в Росії, а його донька (та дружина Литвиненка - голови Комісії) займається співочою кар'єрою в Росії.
===============
Рефат Чубаров
19 год
Я не встигаю відзвітувати письмово про деталі "30-Ї сесії українсько - російської комісії з питань риболовства в Азовському морі", яка сьогодні розпочала свою роботу у Києві, але знаю одне: не можно сідати за стіл переговорів з громадянами Росії, які відвідують в порушення чинного законодавства тимчасово окупований Крим, які розпоряджаються злочинно захопленим майном українських риболовних господарств, що діяли у Криму до російської окупації, сором'язливо уникати у своїх виступах майже назви Криму, прилюдно звертатися до членів російської делегації не менш як "дорогие друзья" ,

Тим більш не можно домовляться з росіянами про якись умови спільного використання рибних запасів Азовського моря в умовах тотального силового нахабства та агресіі , які щоденно демонструються російськими військовими кораблями на Азовському та Чорному морях.

Отже, прошу своїх колег - народних депутатів відгукнутися та під'їхати завтра, 24 жовтня, на 09.00 ранку за адресою: Бориспільське шосе, 18 км., ONOVO Dendra Hotel, де й відбуваються засідання згаданої комісії .

У разі необхідності уточнень, пишіть у лічку...
============
Andrii Klymenko разом з Юрієм Бутусовим та 16 іншими особами.
18 год ·
Візьми участь в боротьбі з окупантами: зроби репост :)✌️👊😎

#Щодо_кризи_в_Азовському_морі (202) - до записної книжки колег-журналістів, а особливо - української делегації на 30-й сесії РУК (російсько-української комисії з питань рибальства в Азовському морі), що незважаючи на війну, окупацію Криму та блокаду Маріуполя та Бердянська за участі Держрибагентства України та представників МЗС, Мінюстиції, СБУ (?!), вже ділять квоти на вилов риби в Азовському морі з делегацією держави-агресора. В Києві...

Моніторингова група "Майдану закордонних справ", "Інституту Чорноморських стратегічних досліджень" та BlackSeaNews ще 25.02.2018 оприлюднила невелику доповідь "Незаконний видобуток морських ресурсів в окупованому Криму". Суть її така:

До окупації Криму Росія видобувала в Азово-Чорноморському басейні в середньому близько 30 тисяч тон біоресурсів. Це сумарні об’єми вилову підприємств Краснодарського краю, Ростовської області, Ставропольського краю, Волгоградської області та Республіки Адигея. Об'єм вилову залишався майже стабільним впродовж семи років – з 2007 до 2013 (30 тис. тон). А після окупації Криму рибальська галузь РФ в Азово-Чорноморському басейні просто творить дива: 2014 - 51, 2015 - 102, 2016 - 103, 217 - 90 (тис. т) - (див діаграму 1). Ці дива - це українська риба, що виловлена у водах та за квотами захопленого Криму.

До березня 2014 року риболовлею в українському Криму займалися 89 підприємств та індивідуальних підприємців. За результатами 2015 року рибалив вже 181 господарський суб’єкт; наприкінці 2016-го – 267. А у 2017 кількість користувачів зросла до 304. При цьому цей приріст - не за рахунок кримських рибалок: до моменту анексії в Криму було 89 місцевих підприємств, на 1 квітня 2015 стало 90. І зараз приблизно так. Тобто на кримські квоти прийшли рибалки з регіонів РФ. І навіть з Північного Кавказу (див. діаграму 2).

Відповідні дозволи зараз видає Федеральное агентство РФ по рыболовству (Росрыболовство). Саме з ними делегація Держрибагентства України з представниками МЗС, Мінюстиції, СБУ розподіляють квоти на вилов риби в Азовському морі....

Всі ці "рибалки" - і українські чиновники (де-факто майже всі колабораціоністи, склад делегації - див фото 3,4), і російські окупанти - дуже сполошилися, коли почули позицію 1-го заст. представника Президента України в АРК Ізета Гданова та нардепа, голову Меджліса кримських татар Рефата Чубаров, що кинув все та приїхав туди (див. попередні пости). Ну і прочитавши наші пости, сподіваюсь, зрозуміли, що тишком-нишком в лісі під Києвом - не буде... Ім працювати ще 2 дні. Сподіваюсь, наші ЗМІ забезпечать, що буде цікаво. Не перемикайтесьПост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1853015.html.
Tags: #Щодо_кризи_в_Азовському_морі, коллективное х%№ло, крим, порошенко, прдоны, піар, рассея, україна, х%№ло
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments