Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Держрибагентство України хоче таємно підписати з РФ протокол по розділу квот

на вилов риби в Азовському морі


Andrii Klymenko
26 жовтня о 16:41 ·
#Щодо_кризи_в_Азовському_морі (206) - Держрибагентство України, незважаючи на скандал, хоче таємно підписати з РФ за допомогою МЗС України (?) протокол по розділу квот на вилов риби в Азовському морі...

За джерелами Моніторингової групи "Майдану закордонних справ", "Інституту Чорноморських стратегічних досліджень" та BlackSeaNews ситуація щодо азовської риби така:

1) главу делегації РФ, якого викрили, як мінімум, в перебуванні на території окупованого Криму, оштрафували і випустили з країни за дипломатичним коридором, членів делегації теж. Рейсом Київ - Стамбул. Правда, крім глави, прикордонники швиденько знайшли ще 2-х членів, які теж були в Криму.
2) Протокол про розподіл квот на вилов риби не підписаний, але текст був підготовлений в ніч з 24 на 25 жовтня, обидві частини делегації робили це в будівлі ... МЗС України.
3) Підписання протоколу в ситуації, що склалася, бере на себе... МЗС, воно буде трохи пізніше, не публічно, по "дипломатичних каналах".
4) Міністр закордонних справ України на прес-конференції у Львові з цього питання виглядав розгубленим, сказав щось зовсім складне для розуміння Швидше за все - він просто не знає деталей (клерки приховують від начальства?).
5) Зате ми знаємо, що протокол по розділу квот можуть підписати хоч завтра. Глава Держрибагенства України, за наявною інформацією, виїхав в МЗС - вирішувати за процедурою і термінами (видно, російські подільники кваплять).
6) Ну, з цими чиновними "українськими рибалками" зрозуміло, але є ще наївне запитання: невже хтось із клерків МЗС теж має "особисту зацікавленість" щодо азовської риби?
=======
А тим часом:
ВМС ЗС України

Делегація Посольства США в Україні відвідала кораблі та об’єкти інфраструктури ВМС ЗС України в Азовські й операційній зоні

Делегація Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні на чолі з Надзвичайним і Повноваженим Послом США в Україні пані Марі Йованович оглянула кораблі й об’єкти інфраструктури українських ВМС на азовському напрямку. Метою візиту є ознайомлення з поточною ситуацією в акваторії Азовського моря та відвідування місць базування підрозділів Військово-Морських Сил ЗС України.
У ході зустрічі Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні пані Марі Йованович обговорила з командувачем Військово-Морських Сил ЗС України адміралом Ігорем Воронченком безпекову ситуацію в регіоні та пріоритетні шляхи подальшого співробітництва. Після візиту на кораблі українських ВМС, що базуються у Азовському морі, іноземна делегація оглянула пункти постійної дислокації морських піхотинців у Запорізькій області.

Прес-центр Командування
ВМС ЗС України


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1854491.html.
Tags: #Щодо_кризи_в_Азовському_морі, коллективное х%№ло, крим, порошенко, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment