Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Простіше скласти білий список, ніж чорний, і то з його постійно вичоркувати

Алі Татар-заде
не те що невміння бачити за деревами лісу, а навіть навпаки - вміння замість лісу бачити окремі дерева.
Скільки кожен раз буває гвалту, що якийсь росіянець, кумір дєтства, поїхав до кримнашу, або спиерданув щось вбік України.
Ви навіть не уявляєте собі маштабів культуртрегерства.
Сотні артистів, музиченьок, хохмачів, композиторів, режисерів. Цілі колективи знимають пачками фільми, серіали, кліпи. Сотні пісатєлєй, поетав, папулярних блогерав, власкорів (па савмєстітєльству і в Наукраінє) проводять там відпустки і командировки. Науковці цілими інститутами звідси не вилазять. Цілими факультетами, унівеситетами, академіями та всіми філіалами. Музейники, галерейники, виставочні центри.
Усе це плаває в кримнаш цілими параходамі, самальотамі, битком забитими автобусами. Все це квакає на “кримському” мосту і робить селфі.
А потім вони отетіми ж руками знімають та продають вашим телеканалам серіали, кіно, музикальні кліпи. Проводять у вас научниє конференції, круглиє стали, сімпозіуми. Роблять виставки. Обмінюються фондами. Виписують командировки вашим светилам науки а ті - їм. Друкуються в “мєждународних” московитських журналах (ми це вже якось обговорювали). Продюсіруєт ваших зірок, вправляє їм мозок, як треба і що не треба.
Самі хитродупі уникають інтерв’ю.
Але кримнашські журіки, яким заборонена 1001 тема (та вони і самі раді цьому), жадібно їх знаходять, заради хоча б рядочку, що мовляв тут в кримнаші стало афуєнно.
Афіши нікуди не зникли.
Вже стало правилом. Якщо в ув’ядшої зірки кепські справи - що завгодно, від об’єктивних до створених “властямі” - їй завжди підкажуть: Валодя, Славік, Машінька, їзжай в Крим. - Та в мене вже й на Крим грошів не стане! - скинеться бува така Валодя-Маша-Сірьожа. - Та і не треба! Тебе довезуть. Концерт, встрєчю с паклонікамі, сйомкі, всьо буде організовано. Ти тільки приїдь. Мєлькні. У тебе справи одразу поправляться. А потім не забудь знизати плечима, коли на тебе нападуть українські блогери - мовляв, та шотакоє, я же внєпалітікі.
І рано чи пізно усі ламаються.
Отеті ваши петросяни, гуськови, жигунови, харатьяни, шнури,-жмури.
Рано чи пізно і пугачиху так притиснуть, і ротару, але ті ще можуть якось ворушитись самостійно, бо вони в тамтешньому полі мікробів просто гиганти. Та на всякого звєзду доволі болтів з хитрою різьбою, на його доньок, онучок, зятьків та невісток. На його фонди, організації, проекти.
Це система, розумієте?
Це ліс, а не дерева.
Простіше скласти білий список, ніж чорний, і то з його постійно вичоркувати. Поки не вийде на нуль.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1855797.html.
Tags: дебилы, коллективное х%№ло, крим, подонки, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments