Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

потроху до американців доходить, як росіянці ними маніпулюють

Алі Татар-заде
потроху до американців доходить, як росіянці ними маніпулюють. Я про такий спосіб казав ще 14 року, наводив приклад Батия і розквіту Орди (вони не винахідники - я можу і римлян притягнути, і персів, візантийців, і китайців, ті взагалі на цьому були майстри - але московити вспадкували це саме від ординців, не від греків навіть). Дві руки (мінімум), при чому руки ці ворогують, права не знає що творить ліва і ладна переламати їй пальці. Але руками ціми керують з одного тулуба.
Американці тепер назвали це “поширенням суперечливого контенту”. Дійшло нарешті, що в питанні “хто ж з них провокатор” - безглузді обидві відповіді, і не тому, що “ніхто”. Одна сторона поширює ненависть до негрів, друга обурює негрів у відповідь. Одна сторона підніимає безглузді питання, друга з радістю їх розвиває. Наприклад, якась тітка з оператором ходить по вагону та ображає чоловіків за “сексистську позу”. Відзняте ставиться - ну не на жіночі ж фемінічні форуми, ні, на чоловічі, бо адресна аудиторія саме там. Тітка, яка з мухи роздула слона (чи можна мазатись на Хеловін в сажу) - ви думаєте вона за трампа топить? ні, вона раніше підбурювала проти трампа. Бо треба було не привести конкретно трампа до влади, а розбурхати суспільство, щоби трамп чи хіларі прийняли країну в стані, як в кремлі мріють (між іншим, мріють вголос, тільки негромко) “новой гражданской войни”. Війни через усе, що можна.
Безліч таких прикладів ви нарахуєте і в вітчизняній повєсткє, і в польсько-українському епосі, і в багатьох європейських країнах.
Я це пояснював історично. Батию пофігу, хто стане князем з двох чи трьох - йому головне, щоб той що вилизав собі ярлик, мав неприємності від інших претендентів та бігав до Батия як до арбитра та захисника. Подібні штучки українці відчули на собі під час гетьмансько-царських стосунків. Московія завжди підтримувала парочку готових на все претендентів, а також стравлювала старшину між собою, з гетьманом, полковників між собою.
Скажете, що вони й так дурні - будете праві, тим легше стравлювати.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1860233.html.
Tags: история, левые, подонки, рассея, сша, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment